2726
عنوان

سرد شدن از همسر

506 بازدید | 41 پست

ما عقدیم حدود 4 ماهه، عاشق هم بودیم از بچگی 

و خیلی دوسش دارم 

چندبار سر چیزای بیخود دعوا کردیم ولی بعد راحت بخشیدمش

دیشب سر یه مسئله بحثمون شد

صبح کلی عذز خواهی کرد و منم باهاش گرم گرفتم 

اما ی حس بدی دارم، وقتی زنگ زد اصن دوست نداشتم صداشو بشنوم انگار بدم میومد 

قبلا با شنیدن صداش آروم میشدم 

یا فردا قراره برم پیشش اصن دلم نمیخواد برم 

دوست ندارم این حسو داشته باشم 

چرا اینطوری شدم؟ خوب میشم؟ 

الان چون ازش دوری اینجوری فک میکنی وقتی ببینیش دوس داری بپری بغلش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب میشی عزیزم... طبیعیه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728

ازش دوری درست میشه 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

اره چند روز بگذره این حست میره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

ببین این ی حس گذراست وقتی ازش دلخوری میشی یک کوچلو دلزدم میشی ولی وقتی بغلت میکنه اروم میشی من خودم اینجوریممممممم قروبنش برممممم  

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
ببین این ی حس گذراست وقتی ازش دلخوری میشی یک کوچلو دلزدم میشی ولی وقتی بغلت میکنه اروم میشی من خودم ...

نگووووو اینطوری دلم رفت 😂😍

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706