2737
2739

خب با مامان و خواهر و فک و فامیلشون سر کن و تا خود عاقا بیاد 😉😉😉به کارای خونه برس به خودت برس و اماده شی دیدی شازده هم سر رسیده۰🤩🤩🤩🤩🤩

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب با مامان و خواهر و فک و فامیلشون سر کن و تا خود عاقا بیاد 😉😉😉به کارای خونه برس به خودت برس و ا ...

دیگه الان کروناست فک و فامیلشون خیلی نمیاد من و مادرشوهرم تنهاییم اونم نمیذاره کاری کنم خودش کارارو انجام میده همش میگم بذار کمکت کنم نمیذاره منم میام براخودم میشینم ولی راحت نیستم همش معذبم

یه روز به مادرشوهرت بگو مادر جان بیاید باهم پیتزا درست کنیم 

حوصله م تو خونه سر میره تنهایی 

یا وقتی غذا درست میکنه سالادشو تو درست کن 

ای جانم.. چه مادرشوهر گلی داری 💙

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
دیگه الان کروناست فک و فامیلشون خیلی نمیاد من و مادرشوهرم تنهاییم اونم نمیذاره کاری کنم خودش کارارو ...

ب اونا میگن کار نکن تو یه گوشه کار رو بگیر مثلا میخاد برنج درس کنه تو ام خورشتو بزار یه جورایی هم کمکش کن که کار یاد بگیری هم حوصلت سر نره بشین باهم حرف بزن براش چایی دم کن و میوه ببر تلوزیون نگا کن در مور  اخلاقای نامزدت ازش بپرس هر چی باشه اون بیشتر از تو میشناسه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود