2733
2734
عنوان

دلم میخواد شوهر آیندم کورد باشه😂🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 20524 بازدید | 477 پست

مهم «مرد واقعی» بودنه 🍁

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نون خ دیدی جو گیر شدی؟  

منم جومونگ میدیدم دوست داشتم شوهرم کره ای باشه  

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2731
دیگه من نمی‌دونم ک الان چهار تا شهید همشهری من بودن از اردبیل همون علی بیرامی بزنی گوگل میاره ک چقدر ...

ای داد..بمیرم برای دل مادرش😞اتفاقه پیش میاد خب مثلا سربازی که از بلوچستان میره مرز های غربی و شهید میشه (دور از جون همه ی سربازا)میشه گفت کورد ها با بلوچ ها مشکل دارن وچون بلوچ بوده شهید شده؟

و همچنین سربازی که کورده میره بقیه ی مرز ها مثلا مرزهای شرقی(بازم دور از جون همه ی سربازا)میشه گفت بلوچ ها باهاش مشکل داشتن و چون کورد بوده شهید شده؟؟؟منطقی نیس به نظرم 

ینی چی 😐

ینی از همه پسرا بدم میاد

ببین زهرا منم اسمم زهرای اینقدر از کرد ها حرف زدیم الان یه نفر تو کوچه تو ماشینش آهنگ کردی گذاشته قطع هم نمیکنه

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩

اتفاقا شما که عرب هستین فکر کنم بتونید با مردهای کرد زندگی کنید، ما چهار سال به خاطر کار پدرم ساکن سر پل ذهاب بودیم یه مقدار فرهنگشون مرد سالاریه 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2738
 تو دانشگاه یه پسر کورد خیلی دور برم میپلکه محل نمیزارم بهش 😂😂😂😁😁 البته نمیدونم ...

کوردا فک کنم مدلشونه سین میکنن جواب نمیدم البته پسرانش😁😂

جات تو دلم خیلی خوبه سالم بمون بزرگ شو بیا بیرون ک ببینمت و با دیدنت منم دوباره متولد شم⁦❤️⁩😍
نون خ دیدی جو گیر شدی؟     منم جومونگ میدیدم دوست داشتم شوهرم کره ای باشه    

😂😂😂وااای عجب دامادی داره آخره زن ذلیلی😂

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
الان بعضیا میکن خودت کوردی  ولی ن بخدا من تو تاپیکا قبلیم هم گفته بودم اهوازیم

این همه پسر خوب عرب داریم کورد میخای چکار چن سال طول میکشه زبونش یاد بگیری

منم تا چن وقت پیش عاشق کوردا و زبونشون بودم 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     

مهم اینه چقد از نظر فرهنگ خانوادگی شبیه باشین فرهنگ قومیتی زیاد مهم نیست....

من خودم بختیاری هستم عشقمم ترک خیلی ام بهم میخوریم

ان شالله شما هم یه مرد کورد خوب نصیبت بشه😁😍

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706