2726

اصلا فکر اقتصادی نداره وپست منم نیست که لااقل من ببرمش جلو

همشمیگه بسه پول چیه همینقد داریم بسه زیادی قانعه چیزی که من نیستم

میشه برام یه صلوات بفرستی؟ممنون دوستی😘😘   خوشبختی یعنی رشته ات مشاوره باشه
کاش شوهر من مث شما بود رو نظافت خونه حساس

وای نه نگو دیوونم کرده همش غر میزنه بهم تحمل کثیفی نداره حالا کثیف نیست ها یکم خاک داره ولی رسوام میکنه انقد میگه

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر همه چیش خوبه ها ولی مردا ذات ندارن یک 

دوم اینه زیادی خانوادش دوست داره چون هر چی میگم بریم خود اصفهان زندگی کنیم امکاناتش بهتره میگه خونه دارم میگم طبقه بالا خونه بابات خ نه تو نیس اصن درکش نمیکنم نمیخوام اینجا باشم اگر به مادرشوهرم بخندم زود پرو نیش دوست داره از همه چی سر در بیاره

2728
وای منو مجبور میکنه کار کنم همش غر میزنه این چیه ریخته چرا اینجا تمیز نیست خیلی رو مخمه

آهان مث شوهر منه اصلا كاركردن منو قبول نداره من هر روز جارو برقي ميكشم با اين كه بچه ندارم ولي بيشور ميگه خونت كثيفه هميشه،منم حرص نميخورم ديكه حرفاش اصلا واسم اهميت نداره،در صورتيكه دوستم يه وقتايي مياد ميگه خوشبحالت بچه نداري خونت تميزه هميشه

وای نه نگو دیوونم کرده همش غر میزنه بهم تحمل کثیفی نداره حالا کثیف نیست ها یکم خاک داره ولی رسوام می ...

وای تو این دنیا هیچی سر جاش نی 😂😂

خدا برات نگهشداره ان شالله  

ما برعکسیم من همش دستمال میکشم اون میگ چیزی ک نداره دیروز کشیدی و... 

ho
آهان مث شوهر منه اصلا كاركردن منو قبول نداره من هر روز جارو برقي ميكشم با اين كه بچه ندارم ولي بيشور ...

من بچم دارم وقتی شوهرم میاد با دخترم عین فرفره میفتیم تو خونه جمع میکنیم تا میاد بالا

در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ میده من مطمئنم😍
من بچم دارم وقتی شوهرم میاد با دخترم عین فرفره میفتیم تو خونه جمع میکنیم تا میاد بالا

آخي عزيزم منم اگه يه وقت بچه داشته باشم فك كنم مث شما باشم چون اصلا حوصله شلوغيه خونه رو نداره

بیخیال بودن

بد قولی

لجباز

همیشه حق باخانوادشه (حتی اگر ادم کشته باشن)

کمک نمیکنه

هر چیز که میخرم اول ضد حال میزنه بعد میگه خوبه

حرف نمیزنه با من همش تو گوشیه بعد یکی که بهش زنگ میزنه پای تلفن دو ساعت حرف میزنه

بعد از تولد پسرم دیگه به من محبت نمیکنه....

و یک دنیای دیگه

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
اصلا فکر اقتصادی نداره وپست منم نیست که لااقل من ببرمش جلو همشمیگه بسه پول چیه همینقد داریم بسه زیا ...

به قول دوستمون هميشه برعكسه ،حالا شوهر من زياد عشق پوله ،خودش تو كار آهنگريه ولي الان ك كار كمه ميره تا ٤نصفه شب ميمونه آژانس،ميگم ول كن گشنه نمونديم ك .حالا خرجاي أضافه هم نداريما

2706