2733
2734
پدرم که شکر خدا زندست هنوز  دیشب میگفت میخام کارای ارث رو بکنم که بعدا بین بچه هام اختلافی پیش ...

خوبه شما میگی سهمتو بیشتر بنویسه ، منکه داداشام گرگن میگن دختر زیاد نگیره اصلا چون شوهرش بهش میده. انقدر وقیحن دیگه نمیگن اگه خواهر  شوهرش بهش میده،  زنهای ماهم ارثیه دارن بهمون میدن و شرایط برابره.  خودشونو همیشه بدبخت نشون میدن. خدا لعنت کنه همچین مردایی رو. کاش خانواده ها خودشون مدیریت میکردن که پسراشون انقدر وقیح نشن. متاسفانه پدر مادر من بااینکه خودشون سر حق خوری برادر داستان داشتن اما درس عبرت نشد براشون 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
خوبه شما میگی سهمتو بیشتر بنویسه ، منکه داداشام گرگن میگن دختر زیاد نگیره اصلا چون شوهرش بهش میده. ا ...

خدا رحمت کنه پدر بزرگم! قبل فوتش و زمانی که کاملا سرحال بود تمام اموالش بین بچه هاش تقسیم کرد و طبق قانون به پسرا دو برابر داد. و اون زمین‌هایی که بزرگ بودن و مثلا بین 3 نفر تقسیم میشدن و جلوی همه بچه هاش  قرعه کشی کرد و  طبق قرعه مشخص شد کی از وسط زمین داره کی سمت راست کی سمت چپ و همه رو نوشت و محضری کرد داد دست بچه هاش و قید کرد تا زمانی که زنده ام حق فروشش رو ندارند. خدا بیامرزدش به خاطر همین کارش هیچ اختلافی بین خاله ها و دایی ها پیش نیومد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا رحمت کنه پدر بزرگم! قبل فوتش و زمانی که کاملا سرحال بود تمام اموالش بین بچه هاش تقسیم کرد و طبق ...

آره اینطوری بنویسن خوبه . منم انتظاری ندارم اما وقتی میبینم یکی سر خودش این همه بلا اومده از طرف برادراش  اونوقت برای دخترش بااینکه میدونه پسراشم ژنِ داغونه حق خوری رو دارن بازم دوراندیشی نداره  آدم حرص میخوره. امیدوارم هیچکس نتونه حق کسی دیگه رو بگیره اگرم گرفت به خوشی خرج نکنه. الان همه گرفتاریای خودشونو دارن لازم دارن

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
آره اینطوری بنویسن خوبه . منم انتظاری ندارم اما وقتی میبینم یکی سر خودش این همه بلا اومده از طرف برا ...

عزیزم شما هم با سیاست با مادرتون صحبت کنید که اون پدرتون راضی کنه قبل هر چیزی وصیتش بنویسه و محضریش کنه، گرچه اونا هر قدر هم زورگو باشن و خدایی نکرده بعد 120 سال اگه پدرتون نبودند تا شما امضا ندید نمیتونن هیچ کدوم از اموال پدرتون بفروشند و شما میتونید از طریق دادگاه اقدام کنید که البته خیلی دردسر داره...  انشاالله شما هم مشکلتون حل بشه و به حقتون برسید. ارث یه چیزیه که واقعا حق هر کسیه

2731
وا مگه به حرف توه چرا تو سهم بیشتری می‌خوای؟؟

عاره دیگه میزنه با نامم از الان

صاداقانه بگم حقمه هم این که بچه اولم و هم اینکه سر یه ماجرایی که نمیخام اینجا بازگو کنم بهم مدیونن 

برادرمم بره درس بخونه خب یه کاری پیدا کنه

خوبه شما میگی سهمتو بیشتر بنویسه ، منکه داداشام گرگن میگن دختر زیاد نگیره اصلا چون شوهرش بهش میده. ا ...

چی بگم والا منم حرفم اینه 

واسه همین از الان تکلیف این جریان رو با پدرم مشخص میکنم والا ادم ارث رو بده عروس استفاده کنه که چی

میدادم به مؤسسه فرهنگی مهدویتی که برای استادم هست هر جور صلاح میدونن در راه آقاجانمون امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف صرف کنن🍁

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 

دارم ولی ارزش نداره من بابامو میخام ۳ ماه فوت شده😔😔😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738
چی بگم والا منم حرفم اینه  واسه همین از الان تکلیف این جریان رو با پدرم مشخص میکنم والا ادم ار ...

واااااااا...شرعی و قانونیش دو به یک تقسیم میشه

یعنی چی بدیم عروس بخوره😑😑😑چقدر خبیث و بدجنسی

چی بگم والا منم حرفم اینه  واسه همین از الان تکلیف این جریان رو با پدرم مشخص میکنم والا ادم ار ...

دقیقا  حالا اونا پرروان میگن چرا داماد بگیره. انگار زن خودشون هفت پشت غریبه نیست  اینم شانس منه 

واااااااا...شرعی و قانونیش دو به یک تقسیم میشه یعنی چی بدیم عروس بخوره😑😑😑چقدر خبیث و بدجنسی

نه خیر خبیث نیستم حقمه

چطور پسر دو سهم داشته باشه دختر یکی ؟؟ایندفعه من برعکس میکنم

نه خیر خبیث نیستم حقمه چطور پسر دو سهم داشته باشه دختر یکی ؟؟ایندفعه من برعکس میکنم

قانونی مشکل داره و برادرتون میتونه شکایت کنه

چطور همسر شما از پول پدرتون استفاده کنه ایرادی نداره ولی همسر برادرتون استفاده کنه بده؟😐😐