2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

شیائومی نوت ۸پرو

❤️میشه ازت خواهش کنم،خواهری کنی، برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰به نیت رهایی ازشر همسایه مردم آزار🤮🖤خدا خیرت بده،خسته شدم دیگه🍃🚶(نپرس چراچون باگفتنش حالم بد میشه😘🥰😍) بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾ خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)                                                  لطفا به امضام توجه کن🍃 خیلی تو زندگی سختی کشیدم در واقع فقط دنبال آرامش بودم اما زندگی بهم سخت گرفت ولی هنوز امیدوارم که موفق بشم🦋🍃❤️                                  به راحتی از کنار امضام رد نشو قشنگم🌼🤗اعصابم خیلی ضعیف شده،تپش قلب گرفتم😔 خوندی لا یک کن😍🥺دوستت دارم.💟
اره راضیم درکل دوربینشم عالیه

جدی؟؟من چون ایفون دارم احساس میکنم نتونم باهاش کنار بیام از طرفیم ایفونم داره خراب میشه باید بذارمش کنار

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
2714
جدی؟؟من چون ایفون دارم احساس میکنم نتونم باهاش کنار بیام از طرفیم ایفونم داره خراب میشه باید بذارمش ...

کلا کساییک ایفون دارن کار کردن باگوشی دیگه براشون سخته خواهر منم میخواد گوشی عوض کنه تاحالا همش ایفون داشته میگه احساس میکنم باهیچ گوشیدیگه نمیتونم کار کنم سخته

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2706