2737
2734
عنوان

سلام کسی داخل خونه یا فامیل آلزایمری داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 17 پست
۸۰ سالگی فوت شده..دیگه تقریبا ۱سال کلا مثل پدرت شده بود و اذیت میکرد .زمین گیر بود کاری نمیتونست بکن ...

بخاطر کهولت سن فوت کردن یا بخاطر آلزایمر بود؟ 

بابام 59 سالش هس

هم دلم میخواد پیشم باشه هم خدا منو ببخشه بخدا من خیلی دوسش دارم ولی بعضی وقتا میگم کاش راحت میشد 😔😔

خیلی دختر بدی هستم که این فکرا رو میکنم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
بخاطر کهولت سن فوت کردن یا بخاطر آلزایمر بود؟   بابام 59 سالش هس هم دلم میخواد پیشم باشه ...

ب علت کرونا فوت شد..بابات بیچاره سنی هم نداره😞😞

خدا شفاش بده.الزایمر واقعااا سخته 

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب علت کرونا فوت شد..بابات بیچاره سنی هم نداره😞😞 خدا شفاش بده.الزایمر واقعااا سخته 

ممنون عزیزم 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪