2733
2734

میشه لطفا از علائمش بگید مادر بزرگم الزایمری از ساعت ۴ صبح شرو می کنه گریه ناله بهداشتشم اصلا نمی تونه رعایت کنه صحبتم دیگه نمی تونه بکنه به سختی چند کلمه میشه لطفا اگر داشتید توضیح دهیدو آیا چقد عمر می کنند

۹/۹/۹۹به خواسته دلیم می رسم اگر خدا بخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بله ما داریم والااا خودمونم داریم دیوونه‌میشیم تو یک ماه شاید ۵ روزشو سروصدا نکنه ک اونم تاثیر قرص

سلام منم دقیقا شرایط شما رو دارم 

بابام آلزایمر داره 

میشه چن تا سوال بپرسم

خیلی خسته شدیم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
من مادربزرگم فوت شد😞بابات مشکلش چیه

خدابیامرزتش. 

بابام آلزایمر داره. شکاک بدبینی، بدگمانی، هزیان داره مامانم خیلی اذیت میشه. واقعا خسته شدیم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
خدابیامرزتش.  بابام آلزایمر داره. شکاک بدبینی، بدگمانی، هزیان داره مامانم خیلی اذیت میشه. واقع ...

مادربزرگ منم اینجوری بود.برین دکتر اعصاب قرص خواب،ارامبخش،امپول ارامبخش اینا رو میده.ولی بازم باید تحمل کرد چون دارو فقط ی مدت نگه میداره.خیلی سخته 

واقعااا سخته ما خیلی سختی کشیدیم خیلی زیاد درک میکنم

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
مادربزرگ منم اینجوری بود.برین دکتر اعصاب قرص خواب،ارامبخش،امپول ارامبخش اینا رو میده.ولی بازم باید ت ...

داروهاش خیلی اثر نداره

واقعا افسرده شده بودم از خستگی 

فک میکردم فقط بابای من اینجور وقتی بقیه تایپکا رو خوندم یکم روحیه گرفت 

خدابیامرز مادر بزرگتو

چن سال عمر کرد؟ 

چن سال این بیماریو داشت؟ 

داروهاش خیلی اثر نداره واقعا افسرده شده بودم از خستگی  فک میکردم فقط بابای من اینجور وقتی بقی ...

۸۰ سالگی فوت شده..دیگه تقریبا ۱سال کلا مثل پدرت شده بود و اذیت میکرد .زمین گیر بود کاری نمیتونست بکنه .غذا اینا ما بش میدادیم..ولی ۱سال اخر واقعا عذاب اور بود خیلی زیاد 

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
2706