2410
2553
عنوان

وقتی فهمیدین باردارین چه کار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 6700 بازدید | 220 پست
😍😍😍😍 منم دیروز بی بی چکم مثبت شد خداروشکر خداروشکر الان که خوشحال برا همه دعا کن برا خواهرمم دعا ...

عزیزم ایشالله خواهرت به ارزو هاش برسه و خودتم بارداری خوبی داشته باشی. ولی بارداری من ناخاسته بود و یه جورایی بیشتر شوکه شدم تا خوشحال

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من
خدایا شکرت نمیدونی چه ذوقی تو دلمه ایشاءالله به سلامتی درآغوش بگیریش اینقدر ناز باشه که باباش تاب نی ...

مرسی عزیزم باباش که وقتی فهمید باردارم دیگه دوسش داره تا دنیا بیاد و این دوست داشتنش بیشتر هم میشه دختر هست شاید بزاریم دل آرا باباش انتخاب کرده اسم پسرم امیرطاهاست 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پریودم منظومه شکرخدا. شما ینی پاک شدی اقدام کردی؟ میشه توضیح بدی؟ این ماه آخر ک باردار شدی چند ر ...

من اره عزیزم پاک شدم طبق نرم افزار که بهم گفت فلان روز تخمک گذاری اقدام کردم که ۳ بار داخل تخمک گذاری تقریبا اقدام کردم بعدش که تموم شد تخمک گذاری چند وقت قبل از اینکه هم موعود پریودیم برسه اقدام کردم بعدش دیگه اقدام نکردم ۴ روز از موعود پریودیم گذشت بی بی زدم مثبت شد 

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
جیغ میزدم میخندیدم، دخترداییم و شوهرم به همه گفتن

جوننننن مگه چند وقت اقدام بودی 👼

حال دلم فقط با خدا خوبه وقتی اینجارو میبینی از ته دل خداروصدا کن 💗👑             من پرنسس زندگی خودم هستم و لایق ملکه بودن و پرنسس بودن هستم من لایق عالیترین هستم
2720
صبح بی بی چک زدم دیدم مثبت شد سریع رفتم آزمایش دادم.. بعدش رفتم ی کیک سفارش دادم روش نوشتم عشقم بابا ...

ای جان چند وقت از اون زمان میگذره😍😍😍

جوننننن مگه چند وقت اقدام بودی 👼

من اول دی عروسی کردم تاریخ بارداریم (اولین روز آخرین پریود) 4 دی بود، تو اولین اقدام باردار شدم😬 خجالت میکشیدم کسی بفهمه ضایع بود

مامانِ لیانا
2714
انشاالله عزیزم ۸ماه

اصلا نگران نباش بسپارش به خدا نگران باشی اتفاق نمیوفته

عزیزم ایشالله خواهرت به ارزو هاش برسه و خودتم بارداری خوبی داشته باشی. ولی بارداری من ناخاسته ...

ای جونم الهی 😍😍😍خیلی جذابه

یه جعبه کوچولو گرفتم و به همسرم هدیه دادم، توش جوراب بچه بود

بعدشم به بزرگترا هم همینجوری گفتیم با یه جعبه شیرینی رفتیم خونشون

جوراب بچه دادیم 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706