2737
2734
عنوان

بی‌بی چک ‌و‌‌نظم پریود

243 بازدید | 45 پست

سلام خانومای مهربون.

من قبلا تمام چکاپ های قبل بارداری و سونو های لازم رو‌انجام دادم والهی شکر مشکلی نبوده...سیکلم24 تا ۲۸ روزه و کاملا منظمه . دیروز موعدم‌ بود ولی تا الان خبری از پریودی نیست...در صورتی که ماه گذشته برای اولین بار چهار روز زودتر پریود شدم .

چند روزه فقط گودی کمرم بشدت درد میکنه و ترشح دارم .تقریبا یکهفته هم سردرد ممتد داشتم که با مُسکن هم ادامه داشت.. روزای قبل بی بی چک زدم واونقدر هاله کمرنگ و‌محو بود که من وهمسرم به زور میدیدیم‌و‌ من گفتم‌حتما خط کنترل خودشه ...سردرگمم ونمیدونم آیا نیاز  هست آزمایش بدم یا صبوری کنم ؟ یا اصلا میشه به بی بی چک خیلی محو  استناد کرد؟ 

این عکس بی بی هاله دار منه که دو روز قبل موعده...

https://s17.picofile.com/file/8415818892/1AB16D87_CCB4_486C_BE0E_08C011A0F40B.jpeg

ممنونم که‌حوصله کردین❤️💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم صبر کن از پری یک هفته ای بگزره تا تو زوقت نزنه ان شاءالله که بارداری منم بی بیم هاله داشت ۴روز ...

اوخی... ای جانم...انشالله به زودی یه نی نی سالم و ناز بیاد‌ توی زندگیت ❤️🙏🏻 من تا الان هیچوقت سابقه بی بی هاله دار نداشتم و یکم دلم خوش شد. چشم.میذارم یکهفته بگذره🥰

برای تو باز خوب مشخص یه کمرنگ. برای من c هم کمرنگ بود

یعنی میشه؟ خیلی منتظریم و دلمون نی نی میخواد 🥺❤️ممنونم🙏🏻عزیزم با همون بی بی چک خط c کمرنگ‌متوجه شدین باردارین؟

2706