2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دوست من..

چندسال بچه دار نمیشد

هر چی دکتر میرفتم میگفتن مشکلی نداری

تا اینکه شوهرش میره ازمایش چیزا رو انجام بده فهمیده ک شوهرش مشکل داره

عمل کرد شوهره سر دو ماهه دوستم باردار شد

الانم بچه دومشو بارداره

برادرشوهرم عمل کرده بود الانم دوتا بچه داره

اثلا بیاید کانال من🤣bahargallery6482@...عزیزان آدرس کانال تلگرامم هست بیاید یه سر بزنید دیوارکوب😍زیورالات با عکس دلخواه شما😍...لباس نینی 😍اویز اتاق کودک😍اویز اتاق خوب 😍بفرمایید😘😘😘
2738

شوهر خواهرم عمل کرد.ی بچه داره .الان بازم میخواد واسع دومی اقدام کنه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

برادر شوهرم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
فک نکنم ربطی به سن داشته باشه فقط بستگی به نوع واریکوسلش داره چون سه نوع یه نوع خفیف و یه نوع متوسط ...

من یه خواستگار دارم که این مشکل رو داره میگه قبل از ازدواج باید بریم روی تخمدان هات ازمایش کنن 

2706