2726
عنوان

🥺بازم انتظار

426 بازدید | 29 پست

فکر میکردم امروز دیگه خوشحالیم تکمیل شد و به ارزوم میرسم... ولی صبح وقتی بیدار شدم...😞😞

بازم انتظار بازم باید منتظر بمونم بازم باید از این دکتر ب اون دکتر برم 

خسته شدم دیگه ۷ روزه بی بی چکم مثبت بوده ولی امروز خونریزی دارم چه حکمتیه اخه 

خدا جون قربونت برم تو که نمیخوای بدی چرا امیدوارم میکنی چرا میذاری ذوق کنم بعد میزنی تو ذوقم چرااااااا

بسه دیگعهههه چقد قسمت بدم چقد گریه کنم 

چقد طعنه بشنوم و سرمو بندازم پایین

خودت خسته نشدی؟؟؟؟؟؟ کم اوردم دیگه خودت به دادم برس😭

خدا میده انشالله چقد عاشق بچه هستین 😑

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو ک بخیل نبودی خدا اینه جواب نذرو نیازام اینه؟؟؟؟؟؟؟ باشه منم میشم مثل همونا انگار تو صدای اونا رو ...

😪😪😪😪😪

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
یک سال و خورده ای هس از اگماه دوم درگیر دوا درمون شدیم تا الان😞 خدا چه طاقتی به اونایی که چند سال ...

عکس رنگی گرفتی

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
😭 دیدی بخیل بود اگ نبود ب اونی ک نمیخواد ناخواسته نمیده و به مایی ک التماسشو میکنیم یه نگاهی مینداخ ...

عزیزم منم خیلی این روزا دلخورم

وقتی تاپیک هایی رو میبینم که از بچه بیزارن اما سر یه اشتباه کوچیک تو جلوگیریشون باردار میشن

همش میگم کاش منم بچه دوست نداشتم

اینطوری یا خدا زوری بهم یه دونه میداد یا نمیدادم انقدر غصه نمیخوردم😔

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
اره گرفتم از سونو و ازمایش بگیر تا عکس رنگی و قرص و امپول🥺

منم این ماه عکس رنگی گرفتم و بار نزدیگی داشتم اما سریع بلند شدم امیدی ندارم ولی برای عکس رنگی اونقدر درد داشتم ک نگو

ببین تو خیلی گلی ولی ما دیگ باغچمون جا نداره😎بالاخره توی ۱۸ بهمن  ۹۹ بی بی چکم مثبت شد .کنجد مامان خوش اومدی 🥰🤩😘کنجد دوم مامان تو ۸ آبان ۱۴۰۱ ب دلم خوش اومدی😍🤩🤌
عزیزم منم خیلی این روزا دلخورم وقتی تاپیک هایی رو میبینم که از بچه بیزارن اما سر یه اشتباه کوچیک تو ...

دقیقا🥺😭 اخه این چه امتحانیه 

۷ روز بی بی چکم مثبت بود ولی الان...😭 بیشتر از ۱۰ تا بی بی مثبت بود

دقیقا🥺😭 اخه این چه امتحانیه  ۷ روز بی بی چکم مثبت بود ولی الان...😭 بیشتر از ۱۰ تا بی بی مثب ...

لعنت به بی بی چک😔

منم این ماه عکس رنگی گرفتم و بار نزدیگی داشتم اما سریع بلند شدم امیدی ندارم ولی برای عکس رنگی اونقدر ...

منم بیهوش شدم زیر دست دکتر چون هیچ قرص مسکنی نخورده بودم . 🥺 یعنی این همه زجر کشیدنامونو نمیبینه؟

2706