2737
2734
عنوان

دوستانی که میخواستید کمک کنید

166 بازدید | 10 پست

سلام دوستان صبحتون بخیر،تاپیک که ترکید میخواستم بگم عزیزانی که قصد کمک داشتید الان که تاپیک ترکید و هرکس میره سراغ کار و‌زندگیش و ممکنه نیتش رو فراموش کنه،اینطور تاپیکایی اگه دروغم باشن ولی یه تلنگرن! که ماها تو این روزهای سرد حواسمون باشه هستن کسانی که لختن! هرکدوم از ما دو چمدون لباس کودک یادگاری جمع کردیم یا پالتوهایی که تنگ شدن ولی نو هستن،لطفا نیتتون رو فراموش نکنید و لباس های اضافیتون رو به موسسه های معتبر مثه آبشار عاطفه ها و مهرآفرین بدید.

موافقم

عزیزان گل توی دور و اطرافمون نگاه کنید و آدم های نیازمند پیدا کنید و لباس های تمیز و قابل استفاده اتون ببخشید

لطفا توی دیوار نذارید و نفروشید افراد نیازمند بیشتر نیاز دارن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
موافقم عزیزان گل توی دور و اطرافمون نگاه کنید و آدم های نیازمند پیدا کنید و لباس های تمیز و قابل اس ...

حالا مگه پول اون لباس دسته دوم چقدر میشه واقعا اگه نیاز ندارن بدن موسسه خیریه،ثواب اون دنیا رو برا خودشون بخرن

2738
حالا مگه پول اون لباس دسته دوم چقدر میشه واقعا اگه نیاز ندارن بدن موسسه خیریه،ثواب اون دنیا رو برا خ ...

دیدم دور اطرافم که میگن

سنگدلن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
منم داشتم میخوندم تعطیل شد تاپیکش  خیلی قلبم درد گرفت ناراخت شدم البته ما خودمون یه چندتا نیا ...

متاسفانه متاسفانه انقدر زیاد شده! تو هر محله ای چندتا پیدا میشه،منم میگم هرکی نیت خیر داشت خدا عوض خیر بهش بده ولی حالا این نشد دیگه فراموش نکنید تو همون شهر خودتون نیازمندا رو پیدا کنید