2726
عنوان

خواهشا دلداری بدین😥جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 95 پست

عزیزم زیبایی که تنها ویژگی آدما نیست هر کس یه خوبی ها و یه بدی هایی داره

اگه خانواده شوهرت عاقل باشن اینو از همین اول میدونن اگرم عاقل نباشن بعد چند سال عیار هر کس دستشون میاد

شما صبور باش و اگه کسی حرفی زد بزار به حساب اینکه حالا نو اومده به بازار

کم کم عادی میشه و هر کس جای خودش🙃

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😍😍😍

بعد از مدتی چهره ایشون هم برا همه عادی میشه چیزی که می مونه اخلاقه که خیلی تو زیبا و زشت به نظر رسیدن تاثیر داره شما هم زیبایی خودتو داری اگرم مهربونی چاشنی کنی که احتمالا تو نظر همه به فرشته تبدیل میشی.

2728
پدرشوهرم بهم گفت رقیب پیدا کردیاااا😣دیگران شروع ب مقاییه میکنن

شما نگاه کن کار درست چیه اون رو انجام بده.ببین شما خودت بچه ات رو اگه با بچه های دیگه مقایسه کنی هم خودت عذاب میکشی هم بچه.چون هر بچه ای ی استعدادی داره.ی ظاهری داره که مختص خودشه.اینم دقیقا همونه.پدر شوهرت اشتباه میکنه. میلیون ها نفر هستند از شما خوشگلتر و خوش هیکل تر یا از جاری شما خوشگلتر و خوش هیکل تر کجای دنیا رو گرفتند.

مطمئن باش بیشتر هم مقایسه میشی الان کروناست چهار  روز دیگه که پای فک و فامیل دوباره باز بشه بدتر میشه.

از همین الان سنگ بنای فکریتو محکم بچین که حرف کسی نتونه تکونش بده.و ارمشتو ازت بگیره.مقایسه نکن همین

من جاری بزرگم 

به زودی برای برادر شوهر کوچیکم میخوایم زن بگیریم

ظاهرش ندیدم فقط میدونم کارمند بانک و من خاندار

اصلا برام مهم نیست اون انتخاب برادر شوهر و من انتخاب شوهرم و زندگی هامون کاملا از هم جداست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
اینا چیه؟  کدومتون درس خونده ترین یا هنرمند؟

من درس خونده ترم و هنرمند تر😊حالا تعریف کنم میترسم بگن الکی از خودت تعریف میدی ولی از هنه نطر من سرم فقط قیافه... اونم منم خوشگلم ولی حس میکنم...

ممنون عزیزم.شایدم من حساس شدم کسی نگه اون خوشگلتره.😣

عزیزم اینو با خودت حل کن

چرا نگن قشنگتره؟حتی اگر واقعا اینطور نباشه!!

والا من دو تا جاری دارم بنظرم اونا خوشگلترن،واقعا هم همینطوره دیگه ناراحتی ندارع

سعییییی کن این حسادت رو از خودت دور کنی چون ب شدت ب خودت روح و روانت اسیب میزنی

مثلا من ۳۰سالمه و قطعا جذابیت و‌ خوشگلی دختر۱۵ساله رو ندارم...جذابیت و خوشگلی اون روح لطیف اون شادابی و نشاط اون هیجانش نسبت ب زندگی و ایندع و دنیا و ادماش،ارامش و خنده های بی دغدغه شه

جذابیت منم ،صبوری و متانت و وقار ،اون پختگی و ارامش ،رفتار بجا و عاقلانه و مدیریت احساسی و رفتاریِ منه

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید 😅فک کنم خیلی بد توضیح دادم😄😄

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢

شوهر من پسر دومیه سه تا برادر از خودش کوچکتر داره ولی چون من ۱۲ سال از شوهرم کوچکترم،از نظری سنی من از همه جاری هاکوچکترم.ولی زودتر که ازدواج کردم همه خانواده پدر شوهرم از بزرگ تا کوچیک رو حرفم حساب میکنن.قیافه ام هم معمولیه خیلی زیبا نیستم 

افرین عزیزم😍😘

فدات گلم 😘

شما هم به این چیزا فکر نکن و فقط به زندگی خودت برس خودت مقایسه نکن هرکی یه شکل و یه هنر و یه کارو تخصص مخصوص به خودش داره و منحصر به فرده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706