2733
2739
عنوان

خواهشا دلداری بدین😥جاری

1359 بازدید | 95 پست

هفته پیش عقد برادرشوهرم بود جاریم انگار از من خوشگلتره.بهرحال اون عروس کوچییکست سنشم کمتره.نمیدونم چرا بهم ریختم من ک ادم حسودی نبودم.شما همچین تجربه ای داشتید؟نطرتون چیه؟البته قد و هیکل من ازون بهتره.اون خیلی ریزه هستش قدش کوتاهه خیلی در عین حال لاعر.بنطرتون من حساس شدم.همشمیترسم دیگران نگن جاریم از من قشنگتره.😢😢😢

با دوس پسرم ازدواج کنم میشم جاری کوچیکه 😍

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب قشنگ تر باشه که چی

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
2738
انشالا خوشبخت شی عزیزم ولی خب گاهی هم جاری بررگه خوشگل تره ها😁😁😁😁

نه دیدمشون😐حس میکنم من بهترم 🙂

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

یه کم خوددار باشید 

اول ازدواج اونا اینجوری بهم بریزید فاتحه رابطه سالم و زندگی خودتون رو میخونید 

ایشون با همسر شما ازدواج نکردن با برادر همسر شما ازدواج کردن و زندگی هاتون بهم ربط ندارن

عروس یه خانواده بودن مقام سلطنتی نیست که بخاطرش ناراحت بشید 

😁
بخاطر اینه که مقایسه میکنی.مقایسه کردن غلطه.حالا چه با جاری چه با دوست چه با خواهر.مقایسه نکن راحت م ...

پدرشوهرم بهم گفت رقیب پیدا کردیاااا😣دیگران شروع ب مقاییه میکنن

2706