2737
2734
عنوان

کسی تا حالا بی بی چک مارک ویور استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 61 پست
فدات بشم انشاالله ک شماهم بزودی مامان بشی چن وقته اقدامی؟؟؟

بهمن ماه میشه دوسال

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم، از اکثر مارکا مثبت کاذب دیدم  مدیکور ، ویتاسیگن ، رودس ، ریما ، لاوین

ممنون.همشون مثبت کاذب دارن اما مثبت واقعی هم دارنا😉ایشالا ک مال شما واقعی باشه و مامان شده باشی

همه کسم دخترم❤
ممنون.همشون مثبت کاذب دارن اما مثبت واقعی هم دارنا😉ایشالا ک مال شما واقعی باشه و مامان شده باشی

انشالله عزیزم ، ممنون ، اما مطمینم الکیه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
بهمن ماه میشه دوسال

ببین من ی سال ک شوهرم بچه نمیخاس ولی با عرض معذرت من کاندمو پاره میکردم یواشکی سوراخ میکردم...یا حتی وقتی کاندوم رو در میاورد مینداخت سطل اشغال من میرفتم سریع با سرنگ میریختم تو خودم🤐🤐🤐🤐 ...میدونم خیلی چندشم اما اون یک سال باردار نشدم چهار ماهه ک کلا اقدامم بازم نشد تا اینماه ک عسل و سیاهدانه مصرف کردیم هم خودم هم شوهرم...

فکر منفی نکن بگو مثبته😉اما برو آزمایش خب

مرسی عزیزم، توکل به خدا

2738
ببین من ی سال ک شوهرم بچه نمیخاس ولی با عرض معذرت من کاندمو پاره میکردم یواشکی سوراخ میکردم...یا حتی ...

😆 عزیزم انشاالله که همین ماه باردار بشین 

براتون صلوات فرستادم، می‌دونم انتظار چقدر سخته 

😂😂به شوهرم بود الانم باردار نبودم😂

ن دیگه شوهرمن این چن ماه ک اقدام بودم خیلیییی بچه میخاست...دیروز گف پاشو برو بیبی چک بزن من رفتم زدم دیدم خط افتاد بهش زنگ زدم گفتم خیلییی خوشحال شد راننده ماشین سنگینه...میگف پاهام بی حس شدن نمیتونم پامو بزارم رو کلاچ

2706