2737
2734
والا من یکی ازدوستام ۵ سال پیش ی کاری باهام کرد عین همون سرش اومد دقیقا خدا گذاشتش توشرایط من

خدا کنه دوست منم همون بلائی که سر من آورد سرش بیاد به حق پنج تن

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچوقت بدون تحقیق و یا با احساسات ازدواج نکنید و اینکه نگید حالا ازدواج کردیم عوضش میکنم شاید طرف اوایل بخاطر دوست داشتنش خودشو یه جور دیگه نشون بده اما بعد چند روز دوباره میشه همون آدم سابق، و اینکه همیشه برای خودتون پس انداز داشته باشید، اینا رو طبق تجربه گفتم

2728

و یه چیز دیگه من دوست صمیمی داشتم ک از خواهر بهم نزدیک تر بود چنان ضربه ای خوردم ازش ک هنوز باورم نمیه اون این کارو باهام کرد و یه تجربه دیگه اینکه حتی به چشماتون هم رازتونو نگید و اعتماد نکنید

خدا کنه دوست منم همون بلائی که سر من آورد سرش بیاد به حق پنج تن

ببین ینی من ب عظمت خدا پی بردم همونجاجوابشونداد ها 

۵ سال بعد دقیقا همون کاری و کرد ک من کردم آبروش رفت قربون بزرگی خدابرم

مطمئن باش اگ ب ناحق کرده ی روزی خدا جوابشومیده فقط صبرکن

این که اگر یه قدم برای خدا بردارین خدا صد قدم براتون برمیداره من تو نوجوونی مامان و بابام طلاق گرفتن خیلی تنها بودم خیلی زیاد ولی خودمو حفط کردم و با این که نیاز عاطفی شدید داشتم گناه نکردم و با پسری دوست نشدم خودمو پاک نگهداشتم خدا هم خودش بهم به جاش یه همسر پاک و خیلی خوب داد که خیلی بهم محبت میکنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
چه ضربه ای

از حسادت رفته بود همه حرفایی ک بهش زده بودم رو به مامانم گفته بود بعد رفته بود به خواستگارم یه مشت چرت و پرت و دروغ گفته بود، اصلا فکرشم نمیکردم اینکارارو کرده باشی بعدم شمارمو داده بود ب چند تا پسر که بهم زنگ بزنن دقیقا زمانی ک میخواستم با خواستگارم برم بیرون و صحبت کنمـ

از حسادت رفته بود همه حرفایی ک بهش زده بودم رو به مامانم گفته بود بعد رفته بود به خواستگارم یه مشت چ ...

منو خاهرم جاری هستیم ما از دختر جاری ضربه خوردیم البته شوهرهامون چون ازما شناخت داشتن می‌دونستن آها خطا نیستیم و دختر برادرشونم میشناختن حمایتم و کردن

وای چقدر حسود این سرمنم اومده ولی مدل دیگش 

اره دیگه فقط حسادته وقتی ام رفت دماغشو عمل کرد چهره اش عوض شد دیگه کلا احساس میکرد زیبای خفته شده باز میرفتیم بیرون ب من شماره میدادن این حرص میخورد هرچند من زنگ نمیزدم اصلا اما اون از حسادت داشت میترکید اما واقعا برام سخت بود چون خیلی دوستش داشتم

منو خاهرم جاری هستیم ما از دختر جاری ضربه خوردیم البته شوهرهامون چون ازما شناخت داشتن می‌دونستن آها ...

وای دو تا ابجی جاری چقدر خوووب، خوب خداروشکر عزیزم همین که همسراتون پشتتونن عالیه

اره دیگه فقط حسادته وقتی ام رفت دماغشو عمل کرد چهره اش عوض شد دیگه کلا احساس میکرد زیبای خفته شده با ...

دخترجاریم مستاجر خاهرم بود ی روز باکسی هماهنگ میکنه براشون در رو باز میکنه بیان دزدی ک خداروشکر خاهرم سرمیرسه دزدها فرار میکننه بعدم با شماره ناشناس زنگ و پیام میده ب ‌وهرخاهرم زنت ج ن ده هست وحرفای ناجور دیگه ک شوهرش ب پاکی خاهرم اطمینان داره دنبال حرفو نمیگیره با این نرم افزارهای صدا عوص کن مزاحم میشه

2706