2737
2734

من عاشقشم دوسش دارم دیونه وار ولی کسی منو درک نمیکنه چیکار کنم 🙂😔میبینم میخواد قلبم از جا درآد 😔چیکار کنم عاشق شدم اشتباه کردم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشق کلا اشتباهه☹

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
خیلی ریلکس به نظر میاید که!

درکم نمیکنن ولی عاشقشم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

هیچی سرزندگیم، دارم اماده میشم برم سرکار

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
هیچی سرزندگیم، دارم اماده میشم برم سرکار

موفق باشی 💛💛💛🌼

درکم نمیکنن ولی عاشقشم  

من درکت میکنم عزیزم مثه توعم اما خب چاره ش چیه بعضی وقتا دوس دارم برگردم به یک‌سال و نیم پیش و هیچ وقت دیگه عاشق نشم و جلوخودمو بگیرم 😔

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
موفق باشی 💛💛💛🌼

ممنون

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من درکت میکنم عزیزم مثه توعم اما خب چاره ش چیه بعضی وقتا دوس دارم برگردم به یک‌سال و نیم پیش و هیچ و ...

چرا عزیزم رفته ینی 😔

کی درکت نمیکنه؟؟؟اگردرست وبجاعاشق بشی خیلبم خوبه  اماعشق باشه نه هوس

ماله من عشقه ولی ماله اونو نمیدونم 🙂

چرا عزیزم رفته ینی 😔

هم هست هم نیست میدونی انتظار کشیدن خیلی سخته فراموش کردنم خیلی سخته اما اگه ندونی باید منتظرش بمونی یا فراموشش کنی ازینا سخت تره بهم میگه سرم شلوغه کار دارم اما همیشه آنلاینه اخه مگه یه جواب یه ثانیه ای به من چقد از وقتشو میگیره من تمومش کردم اما خب اون پیامشو میده دل بی صاحاب منم نمیتونه جوابشو نده 

اینطوریه اوضاعم 😔😔

پتورو بکش روسرت و بخواب ارزش نداره🙃
2706