2703
2553
گریه من براش مهم نیست نیست نیست نیست 💔

منم از ادمی ک انقد گریه کنه خوشم نمیاد بابا یکم مدیریت کن ناله میکنی ک بهت بیشتر توجه کنه؟؟ این نسیری ک انتخاب کردی نیاز داره گاهی هم قوی باشی ، راکد باشی میگندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ادما باید ب خودشون کمک کنن نه اینکه از دیگری انتظار داشته باشه ارومش کنن شادش کنن ب ارزوهاش برسو ...

پس منو آروم نکنه کیو میخواد آروم کنه 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2720
عزیزم یه لحظه به این فکر کردی ک شاید اصن دوست نداره؟

پس چرا باهامه پس چرااااااا 😔چراااااااااااااااااااا 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
ازمایش نوشتم ولی ازمایش نیست کولو نمیدونم چی کپی برا رحم

ان شاء الله ک چیزی نیست 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2714
خب تو زیادی ناز داری اونم زیاد نازکش نیست وقتی می بینی سازگار نیستین یا توقعت رو کمتر کن رو خودت کار ...

بی توجهی میکنم تا خوب بشه 

پس چرا باهامه پس چرااااااا 😔چراااااااااااااااااااا 

سرگرمی! توروخدا یه مشاوره برو سنت کمه خیلی غمگینی بخاطر یه آدم بی ارزش بهت قول میدم دو سال دیگه میای تو همین نی نی سایت از خاطراتت خزت با این آقا میگی هنوز داغی نمیفهمی

سرگرمی! توروخدا یه مشاوره برو سنت کمه خیلی غمگینی بخاطر یه آدم بی ارزش بهت قول میدم دو سال دیگه میای ...

موقع عقدم تاپیک میزنم 🙂

2706