2737
2734

ولی بازم دوسش دارم و به روش نمیارم، در صورتی که من عاشقشم، چرا نگفت چرا هیچی نگفت بخاطر اینکه دلم تنگ شده بود زدم زیر گریه پشت گوشی ولی هیچی نگفت گفت گریه تو واسه من چی میشع؟ هعی 😔💔لعنت به من که دلم تنگ شده باز براش لعنت به من 🙃لعنت..... خیلی دلم شکست چرا اخه فقط بخاطر یه بیرون نرفتم چون بابام نمیزاره 😔😔😔😔اشکای من چی مهم نیست؟ تاوان اشکامو میگیرم هر وقتم میگم گریه کردم میگه چیه هی یه سره میگی گریه کردم گریه کردم فقد لعنت به من همین 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

که فقط تو خوشی ها کنارمه ناراحتی ها منو ول میکنه براش مهم نیستم 💔😔😔😔💔💔😔😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب چ خبرته انقد گریه میکنی 

گریه من براش مهم نیست نیست نیست نیست 💔

خب چ خبرته انقد گریه میکنی 

فقد همش سعی کرده خودشو آروم کنه من پس چی

2738

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕

😐این رابطه رو جدی گرفتی!؟ فکر. میکنی دوست داره 

😐سخت در اشتباهی 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
شاید از گریه کردن خوشش نمیاد نامزد من از اینکه حرف از مردن بزنم بدش بیاد یعنی اگه گفتم دارم میمیرم ز ...

به نظر من آدم نباید اینجوری بگه 

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکی یا زیارت عاش ...

عزیزم ازمایش چی هست

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706