2733
2734
عنوان

عقیده به کارما داری؟من که نه

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 114 پست
چرا بد برداشت کردی من کاری ب دیگران ندارم با چ کسی قهر کنه میگم میخواست بین و منه همسرم بهم بزنه &nb ...

اون که شیطون باعث شد به هم افتادند و قهر کردن خدا هیچ وقت دوست نداره بین مادر پسر به هم بزنه🤣🤣😅

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین چند روز پیش یه نمونه ی خیلی عجیب از کارما رو دیدم و واقعا بهش ایمان آوردم

میشه تعریف کنی🙂

2728
نمیدونم هر انسانی چند زندگی داره؟ و مثلا یه فرد داعشی فقط با یک بار زندگی کامل پاک میشه یا نه

منم به این اعتقاد دارم که بعد از این زندگی بازم امکان این هست که زندگی دیگه ای هم داشته باشی و چند تا ویدیو هم دیدم که بهم ثابت شده 

چرا بد برداشت کردی من کاری ب دیگران ندارم با چ کسی قهر کنه میگم میخواست بین و منه همسرم بهم بزنه &nb ...

خب تو خودتم ک قضاوت کردی گفتی سطحی! بعدم‌من بد برداشت نکردم داریم حرف میزنیم تبادل نظر می کنیم خواستم نظرتو بدونم همین! من نظرم اینکه ادمی ک بد باشه چون هرعملی عکس العملی داره نتیجشو می بینه

باور کن نیت ش ب خودش بازگشت خورد

خب کار شیطان بود..پس شیطان نقش اصلیو تو کارما داره🙂

2738
قبلا اعتقاد نداشتم ولی تا حالا از چند تا بلای گنده نجات پیدا کردم و الان اعتقاد دارم .

عزیزم چه جوری؟ 

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
بحثی ندارم حق باشماس لابد پس نیت بد داشتن این وسط چی میشه

خب وسوسه شیطونه دیگه مادرشوهرو وسوسه کرد به جون تو بندازه..باز از اونور پسرو وسوسه کرده به جون مادرت بیفته

میشه تعریف کنی🙂

میترسم  غیبتشون بشه عزیزم

یه نمونه مال خودم رو میگم من چندسال پیش رفته بودم خونه ی یه عروس دوماد بعد ساعت نداشتن تو دلم گفتم وای چرا ساعت ندارن و این حرفا و از سر بچگی بهشونم گفتم بعد دقیقا این بلا سر خودم اومد و خودمم موقعی که خونم رو چیدم ساعت نخریده بودم 

خب تو خودتم ک قضاوت کردی گفتی سطحی! بعدم‌من بد برداشت نکردم داریم حرف میزنیم تبادل نظر می کنیم خواست ...

هر ادمی نتیجه ی عملش میبینه اخه در اومدی گفتی قراره با هر ک قهر کنه بگی نفرین تو بوده خخخخخهه

2706