2726
عنوان

چقد یهو دلم گرفت 😔💔عشقم سربازیه....

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 24 پست
چسش زده

یجا گیر کرده بودم نزاشت پسرا بهم دست بزنن در صورتی ک میتونست منو ول کنه 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسرا تا وقتی کارشون بند موس موس میکنن بیخ گوشت سعی میکنن بهت محبت کنن به خاسته شون نه بگی طوری باهات ...

مهم نیست منکه عاشقشم اصن بره خیانت کنه نباشه من عاشقشم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
الان جو گرفتت  ولی اکثرا مردا تو خوشی با خانوم هستن و فکر خودشون

کاری نداره امتحانش میکنم

من به دوست داشتن هم اعتقادی ندارم حالم بهم میخوره از هرچی‌ مرد

نگید خداییش من یکیو میخواستم نمیشه ۴شبه خواب ندارم زندگی ندارم بهم ور شده هنوز توشُکم شب اول هم ...

از بس نمیدونم چکار کنم سرچ خیانت کردم اومدم اینجا و الانم دارم کسب تجربه میکنم ازنظراتتون 

جمع نبندین

ببین استارتر گاهی دوربودن برا دو طرف لازمه همیشه در دسترس بودن هم جالب نیست دوتا آدم حالا هرچی دوس دختر و دوس پسر نامزد زن و شوهر وقتی از هم دور باشن قدر همو بیشتر میدونن 

شاید باورت نشه تا دوماه پیش من شوهرم برا کارش باید میرف ماموریت نشد امروزصبح از بس حالم بد با اینکه خودمم باردارم دعا میکردم کاش بره یه دوماه 

چون تازگیت درکم نمیکنه یه چیزی میگم برام بگیر میگه دیگه چی ولی میخره آخرش خود منم زن باردارم واقعا بعضی چیزارو نمیتونم بخورم دست خودم نیست 

باورت نمیشه میگیره میاره اصلا دلمنمیشه طرفش نگاه کنم برا همین بهم میگه چنروز چیزی میخای میگم نه 

چون میدونم درکم نمیکنه شاید منو داره با مادرش مقایسه میکنه چرا اونا اینطوری نبودن 

دلم شکسته بدجور 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری