2733
2739

داشتم آهنگ عالیجناب عشق گوش میدادم گریم گرفت..... 😔💔میگفت انقد اونجا غصه میخورم همش کار میکنم، دلم سوخت دلمم براش تنگ شده هعیییی 😔کاش زودتر ازدواج کنیم کاش الان پیشم بود با اینکه بعضی وقتا اذیتم میکنه ولی خیلی میخوامش 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که دیگه به عشق اعتقاد ندارم

چرا 😔

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2731
پسرا که عاشق نمیشن  خودت اذیت نکن الکی گریه کنی

نشه به درک من عاشقشم مرض نداره پس چرا گفته عاشقمه 

2738

یاد خودم افتادم ماه های نامزدیمون سربازی بود چقدر سخت بود برام اخرا منتظر بودم بیاد عقد کنیم یهو گفتن اضافا خدمت خورده یه ماه🤣🤣🤣دست اخرم وقتی اومد لباسهاشو دزدیده بودن تو پایگاه شون چقدر دلم براس میسوخت دو شب بعد اومدنش عقد کردیم بعد اینکا اومد یه ست ساعتم گرفته بود 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

پسرا تا وقتی کارشون بند موس موس میکنن بیخ گوشت سعی میکنن بهت محبت کنن به خاسته شون نه بگی طوری باهات رفتار میکنن که از سگ براشون کمتری بلانسبت

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
یاد خودم افتادم ماه های نامزدیمون سربازی بود چقدر سخت بود برام اخرا منتظر بودم بیاد عقد کنیم یهو گفت ...

چه قشنگ 🙃

چسش زده

چرا باید همچین کاری کنه

2706