2737
2734
پس چرا نه همسرم ونه بچه هام نگرفتن تازه من خونه مادرشوهرم ایناهم رفته بودم فقط دختر کوچیکم یه روز تب ...

خب خواهر من دو هفته پیش دلخواه تست آنتی بادی داد دکتر گفت ۴ماه پیش کرونا داشتی ...در حالیکه خواهرم اصلا نفهمیده فقط یادش میاد ک ی روز سردرد شدید داشته فقط ....همش هم باهم بودیم خونشونم کوچیکه...خدارو شکر هیچکس ازش نگرفته بود...یا شوهرم ک ناقل بود مهمون داشتیم و نگرفتن ...

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
میشه کسی که سرفه نداره داشته باشه؟

ببخشیدشرمنده داداش به عکستون اصلا توجه نکردم ،شماهم برادرمن عزیزمید ،برادربرای خواهرعزیزه دیگه .امااگه کلامم ناراحتتون کردببخشیدبه بزرگیه خودتون😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب خواهر من دو هفته پیش دلخواه تست آنتی بادی داد دکتر گفت ۴ماه پیش کرونا داشتی ...در حالیکه خواهرم ا ...

بله منم برا این قضیه موندم یه عده اصلا نمیگیرن میدونیدشایددلیلش اینه که ویروسی که توی بدن اون افراده مبتلاهست ضعیفه یاهم سیستم ایمنی افرادی که کناراون بینارن قوی هست که مبتلانمیشن

اینو بگو🥺

تنفس ات خوبه ،نگران نباش اگه تنفس ات احساس سنگینی نمیکنی خوبه ،اگه هم کروناباشه ازگوارش واردبدنت شده اون زودترهم خوب میشه فقط مایعات گرم زیادبخوراستراحت کن کسی روهم نزدیکت نذاراگه دیدی خدایی نکرده تنفس ات مشکل داری وسرفه میکنی برو تست بده ،چندسالت هست

2738
شما خیلی رعایت میکردید با بیمار کرونایی که بودید باز هم گرفتید یا کم رعایت میکردید امکانش هست ما نگی ...

رعایت نکردم صددرصدکه گرفتم ،اگه بگیریدتا۵روزمشخص میشه احتمال داره اونقدرخفیف بگیریدکه اصلامتوجه نشیدیاعلائم خفیف باشه ،ان شاالله اگه رعایت کردین مبتلانمیشین ،فقط مایعات گرم بخورین میوه بخورین ،شیرنخورین خوب نیست 

عزیزم شما که پیش کرونایی بودی خیلی رعایت کردید باز هم گرفتید یا کم پدرم کورونا  گرفته ماهم باها ...

سعی کنیداسترس نداشته باشین روحیه واسترس خیلی تاثیرداره فیلم ببینیدخودتون رویه جوری سرگرم کنیدبهش فکرنکنید سیستم ایمنی بدنتون ضعیف میشه 

رعایت نکردم صددرصدکه گرفتم ،اگه بگیریدتا۵روزمشخص میشه احتمال داره اونقدرخفیف بگیریدکه اصلامتوجه نشید ...

عزیزم چند روز پیش بیمار کرونایی بودید که گرفتید ما ماسک میزنیم وظایفش را جدا کردیم چقدر احتمال داره بگیریم خیلی نگرانم شما همش ماسک میزدید دقیقا بعد پنج روز گرفتید  

بامن هستید؟!

خیر با کسی بودم که ریپشون کردم

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
عزیزم چند روز پیش بیمار کرونایی بودید که گرفتید ما ماسک میزنیم وظایفش را جدا کردیم چقدر احتمال داره ...

ماباهم سریه سفره می نشستیم واصلارعایت نمیکردیم چون نمیدونستیم طرف کروناداره یهوبعدازچندروزحالش بدشدبردیم بستری کردن اون وقت فهمیدیم کروناداره ،من فک کنم بعدازیک هفته یاده روزعلائم داشتم ،نه اگه ازاول رعایت کردین احتمالش خیلی کم هست مبتلابشید

2706