2703
2553
عنوان

گذشته شوهرم

241 بازدید | 16 پست

امشب خونه مادرشوهرم وسایل قدیمی شوهرمو دیدم 

توش یه دست نوشته بود برا تولد کسی با شعر ن زیاد عاشقانه تاریخ تولد اونم زده بود 

یه جاهم نوشته بود فعلا فقط تو رو دوست دارم 

بعدش میگه من هیچ کس تو زندگیم نبوده 

روحیم داغونه خدااا

یه پسر دارم تاج سره😍😍😍تیکر تولد۲ سالگی پسرم😚😚😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من یه دفتر خاطرات دارم یادم نیست برای کی شعر مینوشتم اصلا 😂

منم عاشق خیلی ها بودم ولی زورم میاد اون نوشته باشه

یه پسر دارم تاج سره😍😍😍تیکر تولد۲ سالگی پسرم😚😚😚
2714

ول کن بابا ... منم نامه های عاشقونشو دیدم تازه طرفم میدونم کی بوده یکبارم یع خط از اون نوشته ها رو به من نزده فقط میگع بلد نیستم ... به جهنم ‌.. اگه خیلی دوسش داشت میرفت اونو میگرفت چرا اومد خواستکاری من 😏😏

عزیز دلم اگر واقعا اینقد عاشق بوده میرفته همونو میگرفته ....والا شوهرای مردم زن دارن و میرن هزارتا کثافت کاری میکنن والا شوهر سابق من کثافت بهم گفت بیا با یکی حرف بزن برام قرار بزار منم گفتم کیه گفت دوست دختر سابقمه اونقدر دلم واسش تنگ شده و میخوامش ازت خواهش میکنم قرار بزار تا باهم بریم پارک خودتم کنارم بشین تا باهاش حرف بزنم ...منم زدم زیر دعوا اخر سرم طلاق گرفتم ....حالا یه چیزی دیگه دختره از هر طرفم نگاهش میکردی من سر تر بودم من ۱۸ سالم بود اون دختره حتی از اون شوهر کثافتم هم بزرگتر بود یه ۸ سالی ...برادر دختره فهمیده بود چون از اشنا ها بود اومده بود دعوا بپا کرده بود اینم میخواسته دوباره دختره رو ببینه اومده بود به من میگفت بیا تو زنگ دختره بزن اشغال  حالا بشین بزن تو سر خودت که شوهرم یه زمانی عاشق یه دختر بوده ..برو با شوهرت خوب و خوش زندگی کن کاری نکن بره با دخترای دیگه چون تو بهش گیر زیادی دادی

من یه دفتر خاطرات دارم یادم نیست برای کی شعر مینوشتم اصلا 😂

😂😂😂😂😂😂

بگو شاید برا منم نوشته باشی😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2706