2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک شوهر مظلوم

206 بازدید | 9 پست

تو تاپیکم عرض کردم که😹

مرد ایرانی مظلوم نمیشه!!!(جمع میبندم چه خوبش چه بدش)

با توجه به جایی که داره زندگی میکنه، و حق و حقوقی که داره.

بحث مظلومیت باشه اسم خانوما باید بیاد نه مرد جماعت.

با منم بحث نکنین😹همینکه گفتم😹😒🤨🙄

مث خانوم جلسه ای شدم😁

سلام (-:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2728
ولی انتظار داره بدبخت😐زن که نتونه یه لقمه بگیره برای شوهرش زنه؟ بعدم پس فردا میاد جیغ و داد که آی ش ...

🤗

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

دو سه روز پیش یکی تاپیک زده بود میگفت به اعتقاد فروید هر مردی  عقیده ش این باشه که زنها همه شون مطلقا یا هرزه ن یا فرشته ن مریضه جنسیه

بعد  تو پست دومش گفت همه مردای ایرانی هرزه ن 

بهش گفتیم  قاعده فروید شامل خانمهاهم میشه،متقابلا هر زنی هم که مردها رو مطلق دیو و هرزه ببینه اونم مریضه و تو خودتم الان مریضی چون جمع بستی😅

خواستم بگم که اگر فروید و قبول دارین مطلق هیچ وقت زنهایا مردهارو جمع نبندید

همیشه بگید هم مردخوب داریم هم مرد بد،هم زن خوب هم زن بد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
دو سه روز پیش یکی تاپیک زده بود میگفت به اعتقاد فروید هر مردی  عقیده ش این باشه که زنها همه شون ...

درسته ولی بحث من خوبی و بدی یک جنسیت نیست!

صحبت من مکانیه ک اون فرد درش بزرگ شده و حق وحقوقی که بهش تعلق میگیره😊

با توجه به اون نمیتونه حداقل از یک خانوم مظلومتر باشه.

سلام (-: