2737
2734
عنوان

نمی‌دونم با خونوادم چیکار کنم 😣

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 30 پست
آخی عزیزم خدا رحمت کنه  الان یعنی فقط پدر خونه شماست؟ پس خودت به خواهرات تذکر بده بگو همسرم ن ...

بابام و دوتا داداشام و یه خواهرم یعنی ازدواج نکردن اینا 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خودشون اومدن چون میدونن شوهر من چیزی نمیگه راحت ترن

درسته شرایط سختیه ولی دلیل نمی شه شما و همسرتون رو تو این شرایط بذارن 

داداشت چند سالشه؟

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731
ای بابا خب اونا برن سر کار اینطوری زندگیت نابود میشه دختر 

نمی‌دونم چیکار کنم آدمای بی درکی نیستن دارن کار میکنن پول جمع کنن ولی تو این شرایط مثلا خواهرام بچه هاشون میفرسن میگن اونجا این همه آدم هست بچه ی من جای کسی تنگ نمیکنه صدا تلویزیون میکنن تا آخر بهشون هم چند بار گفتم ولی میزنن به اون راه خودشون 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2738
نمی‌دونم چیکار کنم آدمای بی درکی نیستن دارن کار میکنن پول جمع کنن ولی تو این شرایط مثلا خواهرام بچه ...

عزیزم با خواهرت جدی صحبت کن داره ازت سواستفاده می کنه 

حلالم کنید و خدانگهدار   

ن اصلاب دل نگیرچندسال پیش منم خونه داشتم مامانمیناخونه کارمیکردن یه مدت اومدن خونه من هی خدادخدامیکردم برن وسایلامم داغون شده بودترش رویی هم میکردم اماورق برگشته حالامن خونه مامانمینام خونم سرهیچی ازدستم رفت الان آواره ام خواهرکوچیکم هرروزبامن دعوامیکنه میگه بروخونتون حالاایناخسته شدن درحسرت اینم یه خونه داشته باشم باارامش توش خانمی کنم 

عزیز دلم خدا خیرت بده .. تمام تلاشتون رو کنید و یه جایی رو براشون فراهم کنید ..میدونم سخته اما یه وق ...

آره من حتی نمیزارم خواهر کوچکترم دست به سیاه سفید بزنه میگم ممکنه برا هر کسی پیش بیاد 

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
2706