2737
2739
عنوان

واسه اینه لک زدم؟

107 بازدید | 21 پست

سلام دوستان، من حدود دو سه ماهه شکمم رو با موم برمیدارم،ولی حس میکنم بخاطر موم هست که شکمم لک زده،جای جوش پر شده روی شکمم ،باید چیکار کنم

اره نزن با موم یا وکس بنداز یا لیزر

من آرایشگاه میرم،از این موم های طلایی میزاره،یعنی بخاطر خوب نبودن موم اینحور شدم؟اگه لیزر کنه میره این لکه ها؟بخدا روم نیست حتی کسی شکمم ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره اون موم برای شکم خوب نیست من فقط پاهامو میزدم

دقیقا ،منم پاهام رو میزنم لک نزده ولی شکمم زده،حس میکنم بیکینیم هم یکم لک آورد، قبلا شکمم رو با ژیلت میزدم واسه همین خ بد و ضخیم شدن ولی لک نبود الان لک کامل شده،بنظرت لیزر کنم میره؟؟

من بدبختم ۳ بار صورتمو وکس انداختم 

الان بعد یکسال لکاش نرفت 

صورتم خیلییییی خوب بود تو زندگیم ی جوشم نداشتم الن لک داره

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2738
من بدبختم ۳ بار صورتمو وکس انداختم  الان بعد یکسال لکاش نرفت  صورتم خیلییییی خوب بود تو ...

ای وای،یعنی شکم منم نمیره لکه هاش، بخدا پررر شده جای جوش سیاه شده اصلا ،چ غلطی کنم اخه😭😭😭

از کجا بفهمم دستگاهش چیه، ایشالا خیر ببینی ببخش زیاد سوال میپرسم

خواهش عزیز دلم هر وقت رفتی مرکز لیزر ازشون بپرس اسم دستگاهو میگن بعدم بگو من پوستم حساسه که سرد کنن برات نسوزی

ای وای،یعنی شکم منم نمیره لکه هاش، بخدا پررر شده جای جوش سیاه شده اصلا ،چ غلطی کنم اخه😭😭😭

واسه منم اول جوش بود بعد اینطوری شد

غصه نخور پوست با پوست بدن با بدن فرق داره 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2706