2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه پیشنهاد عالی اینکه صفحه هدی فیت رو دنبال کنی تو اینستا اونجا یه سری ورزش میگه مخصوص همین ایی که شکم بعد زایمان میارن. 

کلا یه خانم مقیم آمریکاست که ورزشکاره و بعد جالبه میگفت تو خیلی مواقع ممکنه با دراز نشست بدتر بشه شکم. 

دلیل علمی هم داره توضیح داده همونجا. 

Hodafit فکر کنم اسم پیجشه

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

عزیزم شکمت اونهمه کش اومده روده ها  و رحم و همه ی اعضای بدنت جاشون عوض شده تا بخواد بدنت به حالت قبل برگرده کلی زمان میخواد خودتو اذیت نکن بذار به مدت بگذره خودش خوب میشه فقط یه ذره میمونه که اونم با ورزش و تغذیه مناسب  کامل خوب میشه 

خواهرم یه سال پیش زایمان کرد و بدتر از شما حساس بود و همه اش گریه میکرد هیکلم خراب شد ولی الان  کامل برگشته به قبل از منم خوش هیکل تره

آره کم شرخشک میدم.  آخه شوهرم از شکم بدش میاد میترسم بزرگ بمونه

عزیزم مادر شدن همینه تا یکی دوسال بدنت بهم ریخته است بعدش هم بستگی به اراده خودت داره رژیم هم بگیری شیرت بی خاصیت میشه و ضعیف میشی شیر دادن خیلی تو لاغری و جمع شدن تاثیر دارا

من از روز سوم بعد سز شوهرم و مامانم با چادر و کمربند لاغری می‌بستم بااینکه خیلی درد داشت اما الان شک ...

چه جالب من هنوزم میترسم 

با اینکه دوماهه گذشته

چه کمربندی میشه عکس بدی؟ 

2706