2726
عنوان

اگر کسی ازتون بخواد ببخشیدش

181 بازدید | 29 پست

من نمی تونم بدی هایی که کردرو فراموش کنم و اینم گفتم بهش 

چون  خیلی خیلی  واسم گرون تموم شد 

نهایت نامردی و بیشعوریشو نشون داد  

میدونین دیگه انگار با هیچی جبران نمی شه

شما بودین در جواب چی می گفتین چیکار می کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میبخشم  همونجوری که الان هزار بار خطاهاشو بخشیدم اما آدم سابق نشدم

اشتباس  من تازه می خوام  تلافی کنم  تا بفهمه  که  زرنگ نیس و قرار نیس همیشه با معذرت خواهی  همه چی حل شه اینو باید یاد بگیرن 

تو ظاهرش سیاست رو حفظ میکردم اما تو دلم می‌بخشیدم چون خدا بنده هاشو دوست داره و همیشه می‌بینیم تو روایات توصیه شده که ببخشیم...

عیب نداره عوضش رو از خدا میگیری. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

شاید میگفتم باشه میبخشم‌اگه تکرار نشه ولی تو دلم تا آخر عمر کینه رو داشتم فقط ظاهر سازی میکردم 

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
اشتباس  من تازه می خوام  تلافی کنم  تا بفهمه  که  زرنگ نیس و قرار نیس همیشه ...

نه معذرت خواهی ساده پشیمونی تو چشاش دیدم حتی گریه کردم پامو بوسید 

اما باز تکرارش کرد 😭

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

میبخشم

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

کی میشه منم همچین روزیو ببینم

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706