2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بله اولین بارم هست  مرکز مام با دکتر نصر

دکتر نصر شنیدم خوبه ،کلا توو بحث ای وی اف سه تا چهارتا خیلی خوبند .دکترم اسمهاشون اورد .یکیش دکتر اقصی بود ....میتونم سوال کنم چرا ای وی اف شدی؟؟؟چندماه اقدام بودی و چندسالته

دکتر نصر شنیدم خوبه ،کلا توو بحث ای وی اف سه تا چهارتا خیلی خوبند .دکترم اسمهاشون اورد .یکیش دکتر اق ...

شوهرم مشکل اسپرم داشتن و چهار سال ناباروری داریم 

جان به فدای انکه ناپیداست...
2714
میشه به دلم بد راه ندین 😔

نه نگران نباش ....به این تازیخ ها توجه نکن .

منم احتمالا باید برم سمت ای وی اف ،هنوز بعد شش ماه بازدار نشدم.یه بار هم ای یو ای شدم.عکس رنگی هم دادم.فقط تنبلی داشتم که یکسال منظم شدم .شوهرم کم تحرکی و کمی واریکوسل داره .

نه نگران نباش ....به این تازیخ ها توجه نکن . منم احتمالا باید برم سمت ای وی اف ،هنوز بعد شش ماه باز ...

ممنونم 

توکل به خدا 

وقت از دست ندین 

آی وی اف چیز سختی نیست فقط صبر و حوصله میخواد انشالله دامنت سبز بشه به زودی ‌💓

جان به فدای انکه ناپیداست...
میشه به دلم بد راه ندین 😔

بدبه دلت راه دادن چیه. گفتی خوبه یانه منم تقویم روگفتم. انگارمشکل داری. عزیزم تایپک نزن. ناراحتم کردی. اول برای هرچیزی روزشوخوب میکنن به انجام میدن حتی توقران هم آمده. 

عالیه عزیزم منم تازه انتقال دادم مرکز مام

خدایا،میشه منم مامان یه کوچولوی خیلی خوشگل چشم ابی بشم،وای خدا باورم نمیشه هم‌ونی که ازت خواستم دادی ،یه پسر با چشمای رنگی که هرکی تو خیابون میبینمتش عاشقش میشه
نه نگران نباش ....به این تازیخ ها توجه نکن . منم احتمالا باید برم سمت ای وی اف ،هنوز بعد شش ماه باز ...

سلام میتونم کمکت کنم

بهت معجون گیاهی میدم 

استفاده کن همون چند ماه اول جواب میگیری انشاالله 

2706