2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امکان نداره همچین چیزی پیش بیاد🤐🤐🤐

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728
واقعا؟😐😐😐

اره.....بامن دعواش میشه میره جلومن زنگ میزنه عروسه....یبارجلوخودمن گفت اون خواهرشه...ایناتودلم عقده شده

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

میگم مگه زبون نداری که مثل حیوون حمله میکنی

ایزی ایزی تامام تامام 😁 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
من اونجاش برام عجیب بود ک مادر دختر هیچی بهش نگفته 😑

کدوم تاپیک؟ 

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

یه دفعه یه عروسی تو فامیل جلو جمع زده تو سر خواهرشوهر نوجوونش اونم بیدلیل چون فقط نزاشته بچه عروس دفترشو پاره کنه مادر شوهره که هیچی نگقته ولی خود خواهرشوهره انقد زده عروسه رو. اونم فرار کرده رفته

یه دفعه یه عروسی تو فامیل جلو جمع زده تو سر خواهرشوهر نوجوونش اونم بیدلیل چون فقط نزاشته بچه عروس دف ...

بعدم میگن خواهرشوهر فلانه😂😂😂

نمیشه من انگشت بزنم حالا که امضا ندارم🙊🙊
2706