2733
2734

من حدود دو ماه و نیم دیگه نینیام میان. میخواستم بدونم حدودی ماهیانه چقد هزینه واسه پوشک میکنین و اینکه چه مارکی سایز صفر خوبه😘😘

الان که دخترم نزدیک دو سالشه هفته ای یه دونه ۴۰ تایی جدیدا شده ۱۴۰ تومن فکر کنم ولی م هنوز مال قبل دارم ، اولش بچه بیشتر پوشکشو کثیف می کنه بیشتر باید عوضش کنی ولی قیمت پوشک کوچولو پایین تره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مارکی خوبه؟ من سر دخترم پمپرز استفاده می‌کردم 

من همه مارکارو امتحان کردم دخترم فقط به مولفیکس حساسیت نداشت ولی به نظرم جنس مای بیبی بهتره اگر کش دور پاش رو بدن بچه جا نندازه دختر م با اینکه لاغر بود اما بازم کشش اذیتش می کرد 

اینکه ماهیانه  چقد پولش میشه رو حساب نکردم

ولی بهترین مارک برای سایز صفر مای بی بی نارنجیه یهنی برند دومش.برند اولش آبی هستن.

پوشک مولفیکس نخر کوتاهه و رد کشش رو ران پای بچه میفته.مای بی بی خوبه و ببم

من از دوماهگیش تا الان ک سه ماهشه ببم استفاده میکنم هم بصرفه اس هم اندازه اش مناسبه  و نم نمیده

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

اگر وضعت خوبه ازالان براشون پوشک شیرخشک بخر یمقدار چون خیلی داره گرون میشه من دخترم نزدیک به ۴ماهشه هفته ای تقریبا یه بسته پوشک ۴۰تایی استفاده میکنه با هفته ای یه شیرخشک حتی بیشتر 

2738

یه نکته ی دیگه اینکه من پسرم هفته ای یبار پی پی میکنه.

بخاطر همین اکثرا تو روز سه بار پوشکش رو عوض میکنم.سه ماهشه

12شب

13ظهر

6عصر

پر و سنگین هم نمیشه اگه بشه ک معمولا کم پیش میاد زودتر عوض میکنم.یا اگه بخایم بریم بیرون قبلش حتما عوض میکنم

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

پوشک پریما عالیه ولی گرونه اگه مشکل مالی ندارین وهزینش مهم نیس ولی ازبقیه پوشکایه معمولی تر کوکومی واقعا خیلی خوبه من پسرم پاهاش باهمه پوشکا قرمز میشد ولی کوکومی خیلی عالی بود وهست🙂