2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ۱۷ نفری ک مراقبشون بودم و فوت کردن اکثرا سابقه مشکلات قلبی داشتن ...واقعا باید دقیق روند بیماریشون چک بشه و اکثرا بالای ۵۰ بودن

تجربه منه و نمیدونم چقدرش ثابتشدس ولی....طول رفع علائم دیابتی ها بنظرم بیشتر بوده

بازم میگم اینا تجربه منه نمیدونم چقدرش درست بوده

میدونم حریم شخصیتون چقدر در روح و روانتون اثر داره پس تاپیک های خصوصی نمیام    عضو شدم چون:۱. یکسری سئوال بپرسم و زندگی شخصیمو بهتر کنم  ۲.دانشجوی پرستاری ام در حد توانم خوشحال میشم کمکتون کنم و دقت کنین؛اول تاپیکم مینویسم آقام تا اگه دوست ندارین نیاین و اگه مشکلی دارین با اومدن من توی تاپیکتون ممنون میشم بگین تا من نظرمو پاک کنم سریع تر  مشهدی ها دقت کنن روز های زوج آموزش صفر تا ۹۹ دیابت و رژیم غذایی و عادت های مضر افرادی که سابقه فامیلی دارن یا پره دیابت تشخیص داده شدن  رو بصورت کاملا رایگان در کلینیک ویژه دیابت بیمارستان قائم از ۸ تا ۱۵ ارائه میشه،برای تمرین هم نرس خانوم داریم هم نرس آقا....در پناه حق  
2728

بله...

متاسفانه الان از هر خانواده,خاندان,ایل ,طایفه,بالاخره خیلیا گرفتن یا فوت شدن

ما چند نفر داشتیم ک فوت شدن هم بیماری زمینه ای داشتن,هم مسن بودن

از اون ور مادربزرگ ٨٠ ساله ام گرفته خدا رو شکر ردش کرد,البته هنوز بیحالی داره ک به امید خدا و دعای شما زود خوب میشه ایشالله

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

۶ نفر 

تو جنگ دو تا کشته دادیم تو کرونا ۶ تا! به نظرم آماری که میدن بایدضرب در ۳ کنی تا واقعیش در بیاد. تو منوچهری از یه آقا لوازم آرایش می خریدم چند ساله . دیروز سعی کردم آنلاین پیداش کنم سفارش بدم فهمیدم کرونا گرفته مرده اصلا شوکه شدم

2738
از ۱۷ نفری ک مراقبشون بودم و فوت کردن اکثرا سابقه مشکلات قلبی داشتن ...واقعا باید دقیق روند بیماریشو ...

شماپرستاری؟

میشه بگین بیماران خود ایمنی خوب شدن یا نه؟

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
مادربزرگم ديابت داش وفوت شده هنوز باورش سخته😭🥀

خدابیامرزه🖤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

پدربزرگ نازنیم😔

بیماری زمینه‌ای هم نداشت

عمودی رفت بیمارستان،افقی برش گردوندن!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706