2733
2734

بچه ها من چند وقت خبلی خیلی گریه میکردم ب طوری ک کارم ب بیمارستان کشیدم‌وچشم پزشکم گفت تواین سن اینجوری اب مروارید میاری چون بچگی هم چشمام ضربه خورده بود 

الان چند وقته خیلی خیلی دلم پره بدترین چیزارو دارم تجربه میکنم بشدت داغونم 

ولی اشکم نمیاد عصبی شدم 

ینی واقعا اشک چشمم خشک شده؟ 

شماها اینجپری شدین ک غم عالم رو دوشتونه ولی گریه نتونین بکین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دلیل گریه ها تو بگو هم سبک میشی هم دیگه اون اندازه برات بزرگ نیستن

اصلا شایدازجنس غم های ما باشه

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
دلیل گریه ها تو بگو هم سبک میشی هم دیگه اون اندازه برات بزرگ نیستن اصلا شایدازجنس غم های ما باشه

خیلیییییهههه و گفتنش عذابم میده 

اندازه ۶۰ سال غم غصه توی خودم ریختم 

خیلیییییهههه و گفتنش عذابم میده  اندازه ۶۰ سال غم غصه توی خودم ریختم

ای بابا چرا انقدر ناامیدی چقدر انرژی منفی

یکم توکل کن 

یکم صبر کن

ان شاالله درست میشه

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
ای بابا چرا انقدر ناامیدی چقدر انرژی منفی یکم توکل کن  یکم صبر کن ان شاالله درست میشه

میدونی همه ادم های ناامید یروزی امیدوار بودن یروزی با تمام وجود توکل کردن و ی عمر صبر 

از اول ناامید نبودم ...

میدونی همه ادم های ناامید یروزی امیدوار بودن یروزی با تمام وجود توکل کردن و ی عمر صبر  از اول ...

ان شاالله درست میشه 

چی میگی دختر خوب خدا خیلی بزرگتر از تفکرات ماست

نمیخوام شعار بدم گاهی شده خودم حالم بدتر از الان تو بوده،پیش میاد تو زندگی

مثلا یه نمونه،یه هفته بود با شوهرم بدجور سرسنگین بودم ،سر یه چیزای الکی،باورکن میخواستم سربه تنش نباشه،،،یعنی توتخیلاتم تا دم در دادگاه رفتم،،اما امروز حالم عالی بود 

درست میشه چون میگذرد غمی نیست