2737
2734
عنوان

میشه لطفآ یه کاری کنین که من حالم خوب شه 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 48 پست
منم عاشقهههه بچه هام ، ولی واسه خودم اصلا آمادگیشو ندارم 😢

اگه زیر ۶هفته ای و قلب تشکیل نشده با شیاف و قرص زیر زبونی سقط کن که باید پارتی داشته باشی داروشو گیربیاری.اگه نه سر یه ماه نهایت دوماه برید سر خونه زندگیتون جشن رو بذارید واسه سالگرد ازدواج

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خانوادت خیلی بد باهات رفتار میکنن  شوهرت چی میگه ؟  به نظرم سقط کن چون هنوز لذت زندگ ...

چه ربطی داره 😳 دیگه قسمتش این بوده باید بپذیرش 

آدم نباید همیشه به فکر احت طلبی خودش باشه

شما هم توصیه به کار  حرام نکن گناهش خودتم دامن گیر میکنه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
وای خانوادت خیلی بد باهات رفتار میکنن  شوهرت چی میگه ؟  به نظرم سقط کن چون هنوز لذت زندگ ...

دقیقآ منم یکی از دلایل ناراحتیم همینه ، شوهرم با سقط مخالفه میگه تا یکی دو هفته دیگه میریم سر زندگیمون

2728
چه ربطی داره 😳 دیگه قسمتش این بوده باید بپذیرش  آدم نباید همیشه به فکر احت طلبی خودش باشه شم ...

توصیه به کار حرام نیست 

اون جنین هنوز جون نداره که حرام باشه 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
دقیقآ منم یکی از دلایل ناراحتیم همینه ، شوهرم با سقط مخالفه میگه تا یکی دو هفته دیگه میریم سر زندگیم ...

تا یکی دو هفته دیگه برید خوبه 

به خدا دقیقآ عین یه خواب میمونه 😢 یه کابوس  

باید قوی باشی میدونم سخته ولی باید زندگی رو با سختیهاش ساخت .

خلاف شرع که نکردی 

به مادرت بگو به کس که باهاش راحتی 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
توصیه به کار حرام نیست  اون جنین هنوز جون نداره که حرام باشه

نخیر برید بپرسید سقط جنین در هر مرحله ای حرامه 

2738
نخیر برید بپرسید سقط جنین در هر مرحله ای حرامه 

زندگی  ایشون داغون شه حروم نیست 

جمع کنید بساط حروم حرومو والا مام مسلمونیم خدا تو هر حکمش یه تبصره گزاشته اما امثال شما نمیخوان فرصت فکر به بقبه بدن

آره اصلآ فکرشو نمیکردم که باردار شم 😢

یه لحظه خودمو گذاشتم جات. احساس کردم اگه جات بودم سقط میکردم. ولی از طرفی هم سنت خوبه واسه بچه. من خودما گذاشتم جای شما و تو سنی که خودم عقد کردم

زندگی  ایشون داغون شه حروم نیست  جمع کنید بساط حروم حرومو والا مام مسلمونیم خدا تو هر حکم ...

اگه اون طفل معصوم رو بکشه زندگیش داغون میشه 

الان فک کنم هفته ی پنجم باشم میشه سقط کنم گناه نداره  ؟

باید سونو بدی.اره تایم خوبیه اگه سریع بجنبی

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706