2726
عنوان

با نامزدم دعوام شده😔

235 بازدید | 8 پست

سلام دوستان...

منو نامزدم چهار سال دوست بودیم الآنم دوساله عقدیم با عشق ازدواج کردیم ولی بعد دوستی یه سری اخلاقاش رو تازه فهمیدم و خیلی اذیت میشم...

اصلا منو بیرون نمیبره چه الان چه قبل کرونا هروقت بیرون رفتیم با دعوا بوده اصلا برام کادو نمیخره حتی تولدم...

همه ی اخلاقاش خوبه بدی نداره ازهر لحاظ اما این اخلاقش خیلی اذیتم می‌کنه..

دوستامو میبینم چطور با نامزد یا شوهرشون همش بیرونن سورپرایز میشن تفریح میرن ولی من هیچی غم دنیا رو دلم میشینه...

امروزم سرهمین موضوع به شدت دعوا کردم باهاش گفتم دوست دارم برم بیرون اونم گفت آماده شو می‌برمت چون میدونست نبره باز دعوا راه میندازم اول گفتم باشه ولی اصلا خوشحال نشدم هیچ حتی حالمم بد شد بخاطر همین باهاش دعوا کردم گفتم تو ذوق منو کور کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه اونم گفت من همینم عوض هم نمیشم و کار به جاهای باریک کشید...

به نظر شما من چکار کنم حالا؟میخوام این اخلاقش عوض شده اما هرکاری کردم از هر راهی نشد که نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخی عزیزمنمیخوتم تو دلتو خالی کنم  دیگ این بشر درست بشو نی .....برعکس شوهر من که الان ۱ساله عقد کرده ایم عاشق بیرون رفتنو سفرو سوپرایز کردنه ولی بجاش ی اخلاقایی ک داره ک حاضرم اونا نباشه ولی این اخلاقاشو درست کنه😒