2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم نگرانشونیم🤦‍♀️

اخ ارههه

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2731
برو عکسای پایین پیجشو بیین قشنگ معلومه با همین پیج به همه جا رسیده 

عزيزم كسي كه هر تبليغش ٤٠ مليونه معلومه زندگيش عوض ميشع 

حالا حساب كننن روزانه چند تا استوري ميذاره و ،....

يكي مامان پانيذ و وحيده و سيسي و گونشج اينا در امدشون از همه بيشتره

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
چه کار مفیدی انجام میدن اینا انقدر فاللور دارن؟ 

پانیذ جز اولین کسایی بود که اینستا معروف شد.چندتا کلیپ پخش شد که راجع به پرسپولیس بود بعد اون باباش میبردش باشگاه پرسپولیس  و با بازیکن فیلم و عکس میگرفت،بازیکنام فیلمارو میراشتن پیجشونو تگ میکردتش،ازین طریق پیجش رفت بالا

همين مامان پانيذ برا استوري تبليغات ٤٠ مليون ميگيره  خدااا  ماها چقدر ساده ايم كه ه ...

خب شغلشه.چه عیبی داره.همیشه میگن واسه پولدار شدن باید از مغزت استفاده کنی نه زور بازو

2738
همين مامان پانيذ برا استوري تبليغات ٤٠ مليون ميگيره  خدااا  ماها چقدر ساده ايم كه ه ...

بلاگرا رو فالو نمیکنم،اینقدر زورم داره مردم فالوشون میکنن اونا پول درمیارن از طریق همین مردم،بعدم با مردم درست حرف نمیزنن!