2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه لینک تلشو بدی چون من اینستا ندارم 

اسی الان تو جام خواب بودم دقیقا داشتم ب ی موضوع بد ک برام اتفاق افتاده بود فک میگردم گفتم ن بهش فک نکن جذبش میکنی برو ی کم نی نی سایت بچرخ از سرت بیوفته اومدن نی نی سایتو یهو تاپیک تو ب چشمم خورد

There is GOD💚💚💚   ..                                               
ببین سه تا انرژی برتر آب و خاک واتش هستن . یکیشونو باید انتخاب کنی . اگه ابو از اول انتخاب کنی بای ...

من چند بار برای آقا امام زمان نامه نوشتم و توی رودخونه انداختم . جالبه توی آداب نوشتن نامه برای حضرت نوشته نامه را با گِل ببندید وو بعد توی آب روون بیندازید. ولی تا به حال به ساعت نگاه نکردم ببینم چجوریه ولی بعداز نوشتن نامه سوم چندبار خواب دیدم حاجت گرفتم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.
قطعا برای خدا هم نامه مینویسم .ارتباط خوبی با ایمه هم دارم بارها و بارها نتیجه هم گرفتم خدا خیلی از ...

جواب بهتر به این سوال اینه که ما پاکان و ابرو دار تر های خدا رو واسطه میکنیم که فرشتگان جبرائيل اسرافیل میکائيل عزرائيل هستن خدا رو به عزتشون قسم ميديم در ادعيه

2738

[QUOTE=166496672]میشه لینک تلشو بدی چون من اینستا ندارم  اسی الان تو جام خواب بودم دقیقا داشتم ب ی موضوع بد ک ب ...[/QUOT

.فردا با اطمینان قلبی حتمااا انجامش بده .مطمئنا این وقت شب بی دلیل ندیدی این تاپیکو.صحبتای عرشیانفرم حتما گوش کن 

لینک کانال 🌹👇👇

t.me/arshianfarrr@

اسی جان فرض کن من از یکی خوشم میاد باید به فرشته اون نامه بنویسم؟ یکم توضیح میدی؟

آره عزیزم همونجوری که نوشتم خیلی راحت و خودمونی حرفتو به فرشته ی نگهبانش بزن .تا پونزده روز تکرار کنی بهتر جواب میگیری 

آره عزیزم همونجوری که نوشتم خیلی راحت و خودمونی حرفتو به فرشته ی نگهبانش بزن .تا پونزده روز تکرار کن ...

یه سوال دارم اون قسمت که گفتی پر نشونه فرشتش رو نفهمیدم خب من تو تراسم همیشه پر هست دلیلشم پرنده هایی که میان دونه میخورن و پر میزنن هست یعنی اینم همون میشه؟

2706