2703
2553
اسی با احترام ب صحبت هات فرشته   انسان   و اجنه  براشون ی حدی مشخص کرده خداوند ه ...

عزیزم موافقم با حرفات تا حدودی ولی ببین جریان فرشته ها با اجنه خیلی فرق داره .فرشته ها پااکن و هیییچ قصد وردی به دنیای آدما ندارن  خدا خودش برای هر انسان دو فرشته نگهبان قرار داده ما فقط با فرشتمون قراره صمیمی ترشیم و به اذن خدا اونا بیشتر از قبل ازمون مواظبت میکنن و کمکمون میکنن .

هیچ خواسته ی منفی و غیر خدایی رو‌جواب نمیدن وو فقط در اموری که به صلاح همه باشه ادمهارو یاری میکنن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه اذیتشون کنی     اذیتت میکنن    اینایی ک شما میگی  منم داشتم حالتهارو & ...

من آخه چیکار به اونا دارم اصلا کاریشون نداشتم ولی اذیتم میکردن تو خواب بالا سرم مینشستن و گاها دورم میرقصین و میخندیدن و مسخره میکردن

2720

چرا به خدا نامه نمینویسم به جاش؟ چرا با خود خدا و ائمه حرف نمیزنن؟... 

عجیبه برام یکم. یعنی کلا حس خوبی نمیگیرم راستش. 

آخه وقتی نیایش با خدا به عنوان قدرت لامتناهی هست دیگه بقیه چیزا چرا... نمیدونم والا.. و

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
شما با چشمت میدیدی ک میرقصیدن؟ چه شکلی بودن؟

نه با چشم نمیدیدم فقط یه سایه ازشون میدیدم

یابارم یکی کنارم نشسته بود زل زده بود بهم فقط چشای قرمزشو دیدم هر چی جیغ میزدم بیدار نمیشدم آخرش گفتم الله اکبر و شروع کردم آیته الکرسی خوندن بیدار شدم

2714

آداب نوشتن نامه .

اول انتخاب میکنید که با کدوم فرشته کار دارید .

مثلا سلام به فرشته ی نگهبان خودم (اسم و فامیلتو مینویسی)

زیرش مینویسی درخواستی درجهت خیر و صلاح همگان .

وباید واقعا نامه ی مثبت و خوبی باشه یعنی نه تو نامت برای هیییچکس بد بخوای و دعاهات شر باشه نه از کلمه های منفی استفاده کنی.

مثلا نمینویسی من یک سری مشکلات دارم که میخوام کمکم کنی کلمه ی مشکل بار منفی داره مینویسی من اهدافی دارم که برای انجامش اول از آفریدگار یکتا و بعد شما فرشته ی مقرب طلب یاری دارم اسم خدا رو هم نمینویسید چون نامه قراره سوزونده بشه .از پروردگاریا آفریدگار استفاده کنید اینجوری به خودتونم یاد آور میشید که قصدتون ازین شیوه ی دعا شریک گرفتن واسه خدا نیس و فرشته ها رو دارژد وسیله ی ارتباطی قرار میذین ومیدونین اول و اخر هر گره ای به دست خود خدا باز میشه خلاصه خیلی روون با کلمات مثبت خواسته هاتونو مینویسید آخر نامه هم سپاس گذاری میکنید از پروردگار که فرشته های مراقب و پاکی رو برای همراهی و محافظت از ما آفرید و بعد هم از خود فرشته تشکر میکنید و جملات پایانی رو جوری مینویسید که که انگار همین الان خواستتون اجرا شده 

مثلا ممنونم که با دعاها و همراهیت منو به این آرزو رسوندی .

من اخر شبا یه کنج دنج میشینم عود و شمع روشن میکنم و بعد ناممو مینویسم  و بعدشم میسوزونم تو یه ظرف خاکسترشو میریزم تو سینک تا آب روون ببره .

سوزوندن کلمات شمارو تبدیل به یکی از انرژیهای برتر که آتش عست تبدیل میکنه پس باعث میشه خیلی سریعتر عملی بشن 

نه با چشم نمیدیدم فقط یه سایه ازشون میدیدم یابارم یکی کنارم نشسته بود زل زده بود بهم فقط چشای قرمزش ...

وااااا ی 

خیلییئییی بده خیلیییئییی

فقط نماز و نزدیک شدن ب خدا نجاتمون میده.

همین

وااااا ی  خیلییئییی بده خیلیییئییی فقط نماز و نزدیک شدن ب خدا نجاتمون میده. همین

آره

من اون زمان کنکوری بودم و مجبور بودم طبقه ی بالای خونه مون تنها بمونم 

فقط اینو میدونم هر موقع بترسیم روحمون ضعیف میشه و میتونن اذیت کنن

باید با توکل به خدا ترسو بذاریم کنار 

من زمانی که گفتم هیچ غلطی نمیتونین بکنین چون خدا خودش مواظبمه و نمیذاره آسیبی بهم بزنین ترسم ریخت و دیگه راحت شدم 

چ جالب

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2706