2733
2734
اول از همه روح پدرتون قرین رحمت🙏🏻 کسی از نزدیکانتون مریضه ؟؟یا نگران از دست دادن یه شخصی از نزدیک ...

ممنونم ازت عزیزم . دقیقا دوشی قبلش عموم سکته کرده بود بیمارستان بود .الان بهتره خداروشکر 

بابام توی خواب دید من خیلی ناراحتم گفت خودت رو اینقد ناراحت نکن بهش فک نکن 😔

برات آیه الکرسی میخونم گلم😘😘😘

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
درسته اما خب کلا همراهش بار منفی هست رفتم پوشک بچه عوض کردم🤣🤣🤣 جونم جواب دادم سوالتو اگر سوال ...

نه گلم سوال منو جواب ندادی‌. شخصی قرار بود پول به دست من برسونه ولی خبری ازش نیست. به نظرت پیداش میشه؟

و اینکه خیلی نا ارومم تو زندگیم مشکلاتم زیاده امیدی به بهتر شدن اوضاع هست؟ خبر مرگ کسیو نمیشنوم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم سوال منو جواب ندادی‌. شخصی قرار بود پول به دست من برسونه ولی خبری ازش نیست. به نظرت پیداش میش ...

یه نفر هست که خیلی سعی داره مشکل بذاره تو زندگیت

سعی کن حالت خنثی داشته باشی نه زود عصبانی شو نه زود از سر احساس شرایط رو بپذیر

مشکلت بعد از یه بحث و دعوا حل خواهد شد

آینده ت از یه زمانی به بعد خیلی سرشار از آرامشه

و اونی که قراره پولت رو برسونه خودش مشکلی براش پیش اومده احتمال داره خیلی دیر برسونه

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
2728
ممنونم ازت عزیزم . دقیقا دوشی قبلش عموم سکته کرده بود بیمارستان بود .الان بهتره خداروشکر  بابا ...

نگرانش نباشید عزیزم

ممنون بابت آیه الکرسی

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
یه نفر هست که خیلی سعی داره مشکل بذاره تو زندگیت سعی کن حالت خنثی داشته باشی نه زود عصبانی شو نه زو ...

میشه لطفا لطفا حست نسبت به خودم و نیتم بگید 😘

2738
خیلی دیر؟؟ یعنی وقتیکه پول بدردم نخوره؟؟ 

تقریبا

یعنی ۶۰درصد دیر به دستت میرسه

کسی فوت نمیکنه از نزدیکام؟

اینو نه میتونم بگم نه دوس دارم همچین حسی سمتم بیاد😁

من حس ششمی پاستوریزه ام🤣

اینو نه میتونم بگم نه دوس دارم همچین حسی سمتم بیاد😁 من حس ششمی پاستوریزه ام🤣

برای منم حست رو میگی عزیزم 

اینو نه میتونم بگم نه دوس دارم همچین حسی سمتم بیاد😁 من حس ششمی پاستوریزه ام🤣

نانا جان، میشه سوال منم جواب بدی، دیشبم بهت پیام دادم. اونایی که قراره بیان خواستگاری میان یا نه؟ اصلا خوبه با پسرشون ازدواج کنم به نظرت؟ 

برای منم حست رو میگی عزیزم 

عزیزم از اول بپرس

نانا جان، میشه سوال منم جواب بدی، دیشبم بهت پیام دادم. اونایی که قراره بیان خواستگاری میان یا نه؟ اص ...

عزیزم یه اجبار انگار این وسط وجود داره

خودت از پسر ایراد خواهی گرفت

میان احتمال خیلی زیاد

2706