2726
عنوان

من خیلی بدبختم

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 88 پست
من به روش خودم کمکش می کنم.شما هم دوست داری کمکش کن.من هزینه ای که واسه کتاب ها گفتم حدود پانصد هزار ...

والا ما داشتیم طرف برا همه درساش کتاب و معلم گرفت اتفاقا درسشم خوب بود داره آزاد میخونه و با سوابق انتخاب رشته کرد

جواب صد در صد؟نمیتونم باور کنم حقیقتا

هیچ چیز صد در صد نیس جز تلاش و زحمتی ک خود فرد میکشه حالا به هر طریقی...

👊Mind Your Own Business
والا ما داشتیم طرف برا همه درساش کتاب و معلم گرفت اتفاقا درسشم خوب بود داره آزاد میخونه و با سوابق ا ...

نگفتم بخوابه جواب می گیره.باور شما واسم‌مهم نیست من دارم انجام میدم و نتیجه خوبی میده‌.شما ظاهرا با هر چیزی مشکل داری.منم نه اینجا تبلیغ کردم نه پولی گرفتم که بخوام تخریب شم.ولی اگه کسی خواست تضمین میدم.تمام هزینه مشاوره ام رو بعد قبولی می گیرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگفتم بخوابه جواب می گیره.باور شما واسم‌مهم نیست من دارم انجام میدم و نتیجه خوبی میده‌.شما ظاهرا با ...

اها الان گرفتم،شما الان داری تبلیغ کارتو میکنی😂😂

دوست عزیز شما پیام منو ریپلای کردیاااا اگه باور من مهم نیس پس پیاممو ریپ نکن خواهشا چون نظر شما هم برا من مهم نیس ک اگه بود میومدم یه تاپیک جداگونه میزدم باهاتون بحث میکردم

عجبل

👊Mind Your Own Business
دروغگوی کم حافظه دیگه😂😂گفتید بعد از نتیجه میگیرید😂

اینجا نگرفتم هنوزم از کسی نگرفتم رو چند نفر از اطرافیان امتحان‌کردم جواب گرفتم که رایگان بود.به تازگی قراره با یه مرکز مشاوره شروع کنیم ولی همین قدر بگم چون به روشم مطمینم تضمین میدم بعد کنکور می گیرم به صورت چک ولی مبلغ بالا می گیرم.رو تعداد محدود هم اجرا می کنم.حالا اگه ناراحتید این کارو نکنم خخخ

همه قدیم بودن که گرفتم کتابخونه هم تو کرونا نمیشه رفت خانوادمم سخت گیرن

اگ بتونی تست هاروپی دی اف بگیری هم خوبه

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
همه قدیم بودن که گرفتم کتابخونه هم تو کرونا نمیشه رفت خانوادمم سخت گیرن

کنکورهای این چندسال گذشته روبگیروتست هاشوبزن

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.