2737
2734
عنوان

دلم میخواد بمیرم ،واقعا میگم

410 بازدید | 64 پست

یه اشتباهاتی کردم که وقتی فکرشو میکنم با خودم میگم آخه احمق بیشعور عوضی مغز نداشتی مگه؟

الانم با وجود دوتا بچه موندم چیکار کنم ، راستش زندگی خوبی دارم و همه چی سر جاشه بجز آرامش من ، یه آدمهایی هستن که دلم نمیخواد هیچوقت ببینمشون چون از گذشته من خبر دارن 

یعنی ممکنه راجع به من فکرای بدتری بکنن درصورتیکه اینطور نیست من آدم ساده و بی عقلی ام اشتباهاتی کردم حالام دارم تاوان پس میدم ولی واقعا دلم میخواد نباشم یا بمیرم یا فرار کنم برم جاییکه کسی منو نشناسه 

جیگر مادری ک داغ فرزند ببینه پاره پاره میشه😢

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گذشته رو رها کن همه ادمها اشتباه میکنن همه یه ضعفهایی داشتن یه سری مشکلات رو پشت سر گذاشتن  اون اشتباهی که اذیتت میکنه رو رو کاغذ بنویس اتیش بزن ببین میسوزه تمومه میشه با افکار مثبت اینده خودتو زیبا تر کن چرا که تو لایق بهترین ها هستی که واست اتفاق بیو فته 

دور از جونت  مگه همسرت هواتو نداره  به زندگیت فکر کن فکر بقیه نباش  با همسرت و بچه ...

آخه یه جوریه هرچی ام که زندگیم خوب باشه ولی یه پای قضیه میلنگه ، وقتی استرس داشته باشی و نتونی آرامش داشته باشی و ندونی آخرش چی میشه .....

واقعا نمیتونم به چیز دیگه ای فکر کنم پریشونم

گذشته رو رها کن همه ادمها اشتباه میکنن همه یه ضعفهایی داشتن یه سری مشکلات رو پشت سر گذاشتن  اون ...

اگه مشکل منو تو دوتا تاپیک آخر بخونی متوجه میشی که کار از سوزوندن کاغذ و این حرفا گذشته من نابود شدم

2706