2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه اشتباه نکن. بعدا تو جمع های خونوادگی سرخورده میشی. فقط پوشش نیست به روابطت با فامیل میخواد گیر بده.... من یه خواستگار این شکلی داشتم میگفت جلو شوهرخاله ت حجاب کن باهاش دست نده.... بیچاره میشی. دیگه همه جا طرد میشی. تو تولد و مهمونی خونوادگی باید بشینی یه گوشه

برام پیش اومد، قبول نکردم 

🍃إِلٰهِى كَيْفَ أَدْعُوكَ وَأَنَا أَنَا ؟ وَكَيْفَ أَقْطَعُ رَجائِى مِنْكَ وَأَنْتَ أَنْتَ ؟🍃❤خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی؟❤
2714

اگه در حد رعایت باشه آره ولی اینکه بخواد تغییرت بده مثلا از مانتو به چادری یا مانتو ولی حجاب کاملا اصلا قبول نمیکنم چون این چیزا موقته و به مرور زمان تو زندگی به مشکل برمبخوری 

حجابم کامله ولی هرچی خواستگار بهم گفته چادر سر کن جواب رد دادم. من خیلی جاها چادر می پوشم و اصلا بهشون نمیگم ولی اینکه با این تفکر میاد جلو که منو تغییر بده باعث جواب منفیم میشه حالا شما باید ببین تغییری که ازتون میخواد چقدره و راضین بهش یا نه 

نه چون نمیتونم خودمو بخاطر کسی عوض کنم میگم از اول منو این مدلی دیدی و پسندیدی یا میگم خودت حاضری بخاطر من برعکس اینی که هستی باشی😐فکر من شخصا اینه والا،الان میگه موهاتو بکن تو دو روز دیگه به لباست گیر میده بعد میگه تو خیابون نخند چکاریه خب تازه ممکنه نذاره تنها جایی بری

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

با رعایت کردن حجاب هیچ بلایی سر هیچکس نیومده 

خواستش خیلی معقوله 

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
2706