2737
2739
عنوان

بچه ها بیایید اسم قدیمی بگیم که باهاش حال میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 189 پست
نبات و گندم😍

نبات بیشتر به عنوان لقب قشنگه 😍

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگید کاربریمو چه طور حذف کنم

یا دعوا یا فحش یا حرف سیاسی 😂😂شوخی کردم

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بهنام😍😍

اسم بابام هس حدودا 60 سال داره

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2738
سالار😂  اخرش ارزو ب دل میمیرم

😂😂😅

بهنام😍😍 اسم بابام هس حدودا 60 سال داره

امروز یه که😍

اسم مادر زنداداشم هست تلما😍 خیلی قشنگه با اینکه سن و سالش بالاست خاله زنداداشم ویتانا تلما و وی ...

یکیو میشناسم حداقل ۷۰ سالشه اسمش اورانوس

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706