2733
2734
عنوان

ادامه رابطه یا تموم کردنش..خیلی سردرگمم

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 35 پست

منم یه پیج دارم همشون پسرن میخوام پیج کاری بکنم همیشه سر همین پیج دعوامون میشه .موضوع منو شما کاملا برعکسه .ولی خب به نظر من محاسن ایشون خیلی بیشتره حالا چون رمانتیک نیست شما میخواین بزارینش کنار؟گل نخره جاش کارای دیگ ای میکنه .همه ادما کامل نیستن شما نمیتونی همه محاسن رو تو شخصیت یه نفر پیدا کنی دوست عزیز یکم سطح توقعاتو ببری پایین زندگیت خیلی شیرین تر میشه و دغدغه هات کمتر 

بنظر من کسی پیج داشته باشه و کلی فالویین دختر بخاطر کارش بد نیس اما مطمعنن اینکه تو ب شک افتادی ک مبادا با پلنگا در ارتباط باشه یا سرو گوشش یوخت بجنبه بی دلیل نیس عزیزم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اینستای شوهرمو پاک کردم خیلی غیرتی ام روش تازه فالوور دخترم نداشت همش دوستاش بودن منکه نمیتونم تح ...

تو منی یا من توام 😐🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
دوست دارم مشاور برم ولی فکر نکنم بیاد،من ۲۷ سالمه دانشجوی طرحی ام.اون ۳۰ سالشه

حس میکنم تناسب ندارید

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

باید بیشتر به این رابطه فکر کنی ! مشاور برو

منم ی رابطه آشنایی داشتم تازه پسر همکار پدرم بود تو رابطه اخلاقش خیلی افتضاح بود دروغ تحقیر خیانت دور زدن پنهون کاری همه چیز تجربه کردم با خواهر زن داداشش قبلا رابطه داشته بعد میگفت خیانت کرده دختره رابطه ای نداریم ! من از این پسر اینستاش خواستم برای فالو بهم اینستا تقلبی داد پست فالور گفت ندارم بعد از کاتمون خدا رسواش کرد این اشغال عوضی هرزه رو اینستاش پیدا کردم دیدم بعلههه فعال هست پست هم داره با اون دختر هم در ارتباط به من دروغ کفت ، تمااااام چیزام روش بستم خطمم همه چیزم ، بعد رفتنم برام ایدی تلگرامم آدم میفرستاد امتحانم کنه این هرزه ، در موردم به خانوادش گفت و ... دیگه برنگشتم با ی آدم مریض آخرش برام اعصاب روان روح جسم زخم خورده موند آرامش سلامتیم در خطر افتاد ۹ کیلو وزن کم کردم !

خیلی حواست به رابطت باشه این زنگ خطر با مشاور صحبت کن چشمات باز کن 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
2738

خیلی ممنونم که کمکم می‌کنید😔 من خیلی تنهام و نمیدونم با کی مشورت کنم..

میدونین خودم میدونم اوکی نیست خیلی

ولی میگم مگه همه مردا اوکی ان؟ مردی هست که چشمش دنبال دخترای حتی تو اینستا نباشه؟🤦🏼‍♀️

2706