2733
2734

من واقعا سردرگمم نمی دونم چی درسته چی غلط..

با یه آدمی توی رابطه جدی هستیم و عید احتمالا عقد می کنیم..

یک اینکه، من دانشجوی داروسازی ام و اون نمایشگاه ماشین داره، یه کم مود شغلیمون متفاوته.. ۲ اینکه خیلی غیرتیه و حساس رو من ولی خودش اینستاش ۲۰۰۰ تا دختر داره.. من یه بار سر یه خانمی (اشنا بود)بهش گیر دادم گفتم من آنفالوت می کنم تا اونو پاک کنی.یه ذره کش دار شد قضیه ولی پاک کرد و ثابت کرد چیزی نبوده! الان درخواست فالو کردم میگه مگه من مسخره توام!!! و قبول نکرد😂 ادعا می کنه میخواد پیجش بره بالا ،پیج کاری شه، واسه همین همه رو قبول می کنه،ولی خب مدام عکسای خودشم میزاره.. خیلی رو‌ مخمه.. میخوام برام مهم نباشه بیخیال باشم میگم همه مردا همینن...ولی نمی تونم😔 یه چند باری هم دایرکت هاش رو با دخترا دیدم.. البته مال دوران جدایی مون بود و ادعا کرد که اینا بودن تا به من فکر نکنه!! ولی خب دلم آروم نمیگیره همش حس میکنم الانم مشغول شیطونیه😔

۳ اینکه من مرد رمانتیک میخوام..این اصلا رمانتیک نیست یه شاخ گل نداده دستم تو این ۶ماه..البته خیلی کار دیگه کرده سفر رفتیم هزینه کرده یعنی میگم خسیس نیست ولی رمانتیک نیست.. مثلا از اولین غذایی که براش پختم ایراد گرفت انقدر اونشب دلم شکست هیچوقت یادم نمیره..خیلی غر میزنه سر همه چی این اخلاقشم خیلی خسته کننده اس🤦🏼‍♀️

با خانواده اش رابطه ام خیلی خوبه، خودش هم دوستم داره منم دوستش دارم خیلی هم ادم با عرضه و با مسئولیتیه،اهل دوست و رفیق بازی هم نیست تایمش رو یا سر کاره یا با خانواده.. و‌اینکه مثل مردای قدیمه،واسه مسائل مختلف میشه کاملا تکیه کنی..اینارو گفتم که فقط بدیا رو نگفته باشم!

به نظرتون این ادم به درد رابطه میخوره ؟ به نظرتون بعد ازدواج هم همینه؟ من اشتباه می کنم حس مالکیت دارم و نمیخوام تو اینستاش این همه پلنگ باشن؟ 

کاری هست که بتونم انجام بدم؟ که اوضاع بهتر شه؟

-من خودم اگه ادم پارسال بودم سریع ایشونو میذاشتم کنار ولیالان میگم بابا رابطه ساختنیه..هر کسی یه ایرادی داره باید بسازیمش با هم.. ولی تا کجا این ایرادا قبوله نمی دونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم به نظرم از ایشون برات بهتر هست 

و فکر کنم ۲۰ ۲۱ سالت باشه

نمیدونم آقا چن ساله باشه ولی خوب از نظر تحصیلی با هم برابر خودت ازدواج کنی بهتر مشاورم برو شما خانم دکتر هستی

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

اصول روانشناسسی میگه ک برای شروع ی رابطه عاقلانه تصمیم بگیرین و بعد از ازدواج عاشقانه

عقل و منطق من میگه این انسان ب درد شما نمیخوره!

و ازدواج با ایشون اگر سرانجام داشته باشه اما پر از حسرت و دلخوری

نمیگم ادم بدیه! نه اتفاقا خیلی چیزا دارن ک بقیه مردا ندارن اما مشکل اینجاست ک این ادم اصلا برای شما ساخته نشده و باید با ی فردی ک بهش بخوره ازدواج کنه 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪

عزیزم تاپیک آخر منو وقت کردی بخون . شما الان باید حسابی دقت کنی و خط قرمزات رو بهش توجه کنی که بعدا مجبور نشی به خاطر عبور از خط قرمزات خدایی نکرده جدا بشی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738

عزیزم برو پیش مشاور اینجا هرکی طبق عقاید و طرز فکر خودش نظر میده

امام حسین (ع)....  همونه ک تا چیزیو از ته دل ازش نخوای ضامنت نمیشه  ممنونم آقام ❤🌹   حتی خدا نمیخواد ازش ترس داشته باشی یا ب اجبار توکل داشته باشی  باید اون رفاقت قلبیو احساس کنی  درک کنی وجودشو محبتشو مهربونیشو  بعد میبینی برات چ ها ک نمیکنه😍  شاید به ته خط برسی ولی مطمئن باش نمیوفتی افتادیم ی چیز بهتر منتظرته🤗    فقط بگو خدایا شکرت     امیدوارم اول خدا بعد ۱۴ معصوم تا همیشه بهترین رفیقاتون باشن❤🤲❤

فک کنم بعضیا تونسته باشن از ی مرد ماست رمانتیک بسازن اما پوستشون کنده شده

و اینکه پلنگارو اگه من بودم جرش میدادم 

و دیگه اینگه ادما بعد از ازدواج بیست درصد از اینی ک هستن مزخرف تر میشن

آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت♡

خوشم نیومد..بنظرم ساخت رابطه واسه شما یعنی تغییر طرف مقابلت و این خیلی بده و شاید نتونی تغییرش بدی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706