2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید اول دکلره کنی ب پایه برسه بعد رنگ فانتزیتو بذاری ک اصلا هم ب درد نمیخوره ازین ور میزنی ازینور بری حموم ب ۵ بار پاک میشه...

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2728

من اول یه رنگ روشن گذاشتم مثلا بلوند بلوند بود ولی خب روی موی مشکی من قهوه ای شد.بعد از روی اون رنگ قرمز گذاشتم خیلی خوب شد.ولی بعدش پشیمان شدم چون رنگ دیگه ای نمیگرفت

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

رو مو مشکی؟😅

نمیشه که خواهر 

دکلره میخواد که خوب خودشو نشون بده

ولی مثلا آلبالویی روشن مثلا شماره ۶ و ماهاگونی مخلوط کنی با واریاسیون بنفش تا حدودی سایه میندازه ولی خیلی نشون نمیده

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
عزیزم باید اول دکلره کنی ب پایه برسه بعد رنگ فانتزیتو بذاری ک اصلا هم ب درد نمیخوره ازین ور میزنی از ...

پس چيكاركنم خيلي دوست دارم

ارايشگاهم برم همون ميشه🥺

پس چيكاركنم خيلي دوست دارم ارايشگاهم برم همون ميشه🥺

اره بابا هی بری حموم همش کم رنگ میشه

اکستنشن شاخه ای بگیر لای موهات گیره ای شم هست بزن هر نگی میخوای

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
رو مو مشکی؟😅 نمیشه که خواهر  دکلره میخواد که خوب خودشو نشون بده ولی مثلا آلبالویی روشن مثلا ...

ن ميخوام ابي شع😕 همون تيكرو دكلره كنم رنگ ميگيره؟

ن ميخوام ابي شع😕 همون تيكرو دكلره كنم رنگ ميگيره؟

آره هر تیکه ای رو که میخوای رو دکلره کنی 

بعدش برا رنگساژ میتونی یا رنگ آبی بخری بزاری یا واریاسیون آبی عزیزم

فقط زیاد حموم بری پاک میشه رنگش که دوباره باید آبیش کنی

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706