2733
2734

ارمین زارعی فک کنم 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزن تو گوگل میادش

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2728

تو گوگل بزن پیچ ارمین توفم چند تای اول باید باشه

لطفا مطالبی که درباره طب سنتی که چی بخورید و چی نخورید رو گذاشتم گوش نکنید بعضیاش اشتباه بوده 🥲                                               کسایی هم که انجام دادن واقعا ببخشید من قصدم خیر بود خیلی دوست داشتم به بقیه کمک کنم و یکم یاد گرفتم فکر کردم خیلی یاد گرفتم و همه چی تمومم🥲                                          🌸به بزرگی خودتون ببخشید🌸

وای😂😂😂😂یادش بخیر دوستم روش داغون کراش داشت

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
بخواب ناموصن شباوقت خوابه ها

هووووف ارزوم شدع خاب بابا مگ مریضم نخایم 

لنتی دو شب نخابیدم دارم میمیرم خابم نمیگیرع گوشیم میزارم کنار هیچی ب هیچی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

😂😂😂😂😂

وای اون اهنگش بود دیووووونه اگ بری دیگ دلخوشی برام ....

چقد ادا دختره رو درمیاوردم 😂😂😂

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!پسرم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
هووووف ارزوم شدع خاب بابا مگ مریضم نخایم  لنتی دو شب نخابیدم دارم میمیرم خابم نمیگیرع گوشیم می ...

درطول روز فعالیت داشته باش تاخسته شی بخابی ژینا بیخابی پیرت میکنه،صورتت و،ریرچشاتو گود میکنه سیاه میکنه،بدن بعده چندوقت ب هرچیزی عادت میکنه سعی خودتو بکن بخدا بدترین جیز دنیاس بیخوابی من خودمم عذاب میکشم ولی دیگ سه دقیق میخابم ببشتربیدارنمیمونم

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
😂😂😂😂😂 وای اون اهنگش بود دیووووونه اگ بری دیگ دلخوشی برام .... چقد ادا دختره رو درمیاوردم 😂😂 ...

وایییییییی عاااااورین منم😂😂😂😂

ینی خز تر از اون نمیشناسم😑😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

من حس میکردم پسرای کوتاه هیچوقت مورد کراشیت قرار نمیگیرن 😂

بعد تو این بغض کِ لبخند نشد ....۱۵/۹/۹۹💔💔بمونه ب یادگار....غصه کم کم جون میگیره دل یهو میپوسه🕶
2706