2726
عنوان

ای خدا بیاین بگم خواهر چیکار کرده این وقت شب 😂😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1183 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید از این رستوران درپیتی ها بوده  سر خیابون ماهم یه دونه فست فودیه میز صندلیاس از دور نگاه می ...

مسافر بودیم تو شیراز هوس لازانیا کردیم رفتیم یه رستوران  تو ژه مجتمع خیلی ترو‌تمیز سمت شاه چراغ بود برا خواهرم خراب کرده بود لازانیاش اگه دوست دارین باور کنین اگرم نه که هیچ خوش باشین 

السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه
طفلی تو غذا شانس نداره 

خب چرا باید تو یخچالش نون کپک زده باشه

مگه چک نمیکنه مواد داخل یخچالو😟

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۲/۸/۲۸.       وزن شروع ۶۷    وزن فعلی۶۱    وزن هدف ۵۸😇
2728
چقدرشمادوست دارین اینجابرعکس من دریغ ازیکی

من خیلی ساله اینجام فقط هر ماه می‌ترکم😑

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

عاقل ماهم یه بار دوره می عید شب خونه ما دعوت بودن فامیل سرسفره شام برق رفت پسر دایی مامانم کنار من و خواهرش نشسته بود ؛داییم بهش گفته. غذا تموم شده اونم گفت اره.بعد ظرف خورش قیمه دادن ب ما گفتن برق نیس نرو ازین بخور منم ی قاشق خوردم دیدم مزه آب میده.نگو آب ریختن توش😈😈هیچی دیگه منم بعدش قشنگ.چای نوشابه و شیره خرما قاطی کردم دادم بهشون .نگران نباشید همگی سالم هستیم😄